N 12 MÄRTS 2020 VABA LAVA, TALLINN 19:00

"Võtab sõnatuks!" ehk komöödia väljamõeldud keeles | 12.03.2020

No knowledge of any language necessary - all comic scenes are improvised by only using sounds, emotions, gibberish and body-language. 

*English below

"Võtab sõnatuks!" on publiku märksõnadest lähtuv improviseeritud koomiliste sketšidega etendus. Kusjuures kogu etenduse jooksul ei kuule sõnagi mõistlikku juttu... 

See aga ei takista sketšidest arusaamist ega etendusele kaasaelamast -  näitlejad teevad end arusaadavaks häälitsuste, intonatsioonide ja kohapeal väljamõeldud keele abil (inglise keeles gibberish). Samuti kasutavad näitlejad enda keha plastilisust ning väljendusrikkust. Sellise klounaadi ja pantomiimi piirimail oleva stiili jaoks ammutame inspiratsiooni tummfilmiajastu suurkujudelt nagu Charlie Chaplin ja Buster Keaton kui ka tänapäeval miljoneid naerutanud Mr Beanilt.

Pssst... Võid etendusele julgelt kaasa võtta ka enda välismaised sõbrad, sest etenduse nautimiseks eesti keele (ega ka ühegi teise keele) oskust vaja ei ole.

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu varem välja mõeldud. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud. Improteatri võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning artistide leidlikkuses ning see on meelierutavalt vaimukas!

Improv theater is a form of live theater in which the plot, characters, and dialogue of a scene are created in front of the audience - it is acting without a script. We start this improv show by asking the audience for suggestions, and the actors use these to improvise fun scenes. As an extra twist, the actors aren’t allowed to use a word of any existing language! All the scenes that are made up on the spot are played out by using sounds, emotions, gibberish and body-language. No Estonian skills needed, just come and spend a spontaneous and entertaining evening with us!"

Kes me oleme?
Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Impros ei tea keegi, mis juhtuma hakkab, kuid kõik on võimalik! Seepärast armastab trupp improt igal kujul:
• naerutame publikut kahevaatuseliste etendustega
• pakume elevust tellimusesinemistel
• äratame huviliste fantaasiat koolitustel

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

Mis on improteater? 
Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud.

Improteater IMPEERIUM - kujutluse võim!

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub    ⎜   Uksed 18:30
FACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

17 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.
PILET

14 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€

Sooduspileti hind sündmuse ajal ning uksel. Kehtib (üli)õpilasele ja pensionärile.

Vaba Lava ⎜ Väike saal

Telliskivi
Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
IMPROTEATER MTÜ
Registrikood: 80363768
Vallikraavi tn 36, 44306 Rakvere