N 19 NOVEMBER 2020 SOLARIS GALERII, TALLINN 19:00

Vestlusõhtu „Hullud lood”: Kati Suun ja Liina Pulges

Sõbrad – pole soovitatav külla minna. Kontor – parem hoiduda. Kinod ja teatrid – kindlasti mitte minna. Jõulupeod – absoluutne ei!

Midagi pole teha, aga enamik eestlasi on selle pideva hirmutamise tõttu juba vabatahtlikult vahetanud oma sügisväsimuse talvemasenduse vastu. Et seda veidigi talutavamaks teha, on oma jõud ühendanud meelelahutaja ja #aastaema Liina Pulges ning vaimse enesejuhtimise koolitaja Kati Suun.

Nad kutsuvad sind Solarise Kunstigaleriisse neljapäeval, 19. novembril kell 19 ja teevad su tuju paremaks. Te saate kuulda lugusid nende uskumatust elust, nende üle naerda ning lõpus koos tõdeda, et pole teie elul viga midagi.

Kuigi Liinal on neli last ja ta elab Tartus(!), siis on ta sellest hoolimata saavutanud seisu, kus temast on saanud peategelane sarjas „Lihtsa elu Liina”. Ja siis on meil siin kahe raamatu autor Kati Suun, kes on omal nahal ära katsetanud mitu vaimset häiret ning hobi korras käinud läbi kõik eesti šamaanid ning ingli- ja kristalliterapeudid.

Nende lood on nii uskumatud, et pidevalt tekib küsimus – kas nad on ikka oma tänased rohud ära võtnud? Vastus on jah ning lisaks oma lugudele annavad nad teile mõned head näpunäited, kuidas teiegi saate oma elu paremaks muuta ning kogu sellest jamast võitjana välja tulla.

Kohtume Solaris Kunstigaleriis (Solarise keskuse 1. korrusel, sissepääs Alexela kontserdimaja treppide kõrvalt). Enne vestlusõhtut on kunstigaleriis võimalik nautida abstraktse maalikunsti elava legendi Lola Liivati ülevaatenäitust.

Piletihinnas on tervitusjook!


________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Sündmusel saab tasuda vaid sularahas.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 18:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
PILET

15 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€

Soodushinnaga pilet kiirematele, sisaldab tervitusjooki ja kunstigalerii külastust. Piiratud kogus!

PILET

18 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.15€

Sisaldab tervitusjooki ja kunstigalerii külastust.

Solaris Galerii

Estonia puiestee 9
10143 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
UNISTUSTE AGENTUUR OÜ
Registrikood: 12139750
Veski tn 2a, 51005 Tartu