K 11 NOVEMBER 2020 BUTTERFLY LOUNGE, TALLINN 19:00

Vestlusõhtu “Head tüdrukud nii ei tee!” MULLI ERI!

Eksklusiivsel heade tüdrukute eriüritusel „Mulli eri!” on seekord peateemaks kõik mullidega seonduv. Selgitame välja, mis vahe on proseccol ja caval ning miks on šampanja eelmainitutest  kordades kallim?

Teie ette astuvad:
šampanjavannides lustiv skandaalitar Anu Saagim
omas mullis Eesti seksikaim Brigitte Susanne Hunt
mullitajatega mängiv aastaema Liina Pulges

ning tõeline mulliekspert sommeljee Tõnis Kuuskmann


⚠️ Tähelepanu! Sellel meelelahutuslikul koolitusõhtul on võimalik degusteerida alkoholi, mis võib kahjustada teie tervist.

Kõigil külalistel on võimalik leida oma lemmik, sest võistlustulle astuvad oma ala parimad: Nicolas Feuillatte Champagne Prantsusmaalt, Chic Barcelona Cava Hispaaniast ja Casa Charlize Prosecco Itaaliast.

Loomulikult on omas elemendis ka kolm kodumaist tüdrukut - Anu, Brigitte Susanne ja Liina - ning kuulda saab nende uskumatuid lugusid oma elust mullidega ja mullideta.

Pärast piletiostu saab sobiva laua broneerida ning suupistevaagnad ette tellida otse Butterflyst → liblikas@kokteilibaar.ee

Alaealistele keelatud!
Pildistamine rangelt kohustuslik!

Vestlusõhtu algab kell 19, aga Butterflysse soovitame tulla alates kella 18st, et oleks mõnusalt aega end istuma sättida ning soovi korral sööke ja jooke tellida.LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 18:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

28 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Viimased piletid. Tagab istekoha. Hind sisaldab kolme jooki.

Butterfly Lounge

Vana-Viru 13
10111 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
UNISTUSTE AGENTUUR OÜ
Registrikood: 12139750
Veski tn 2a, 51005 Tartu