Ukraina Heaks: annetusena Rahupilet

Kontsertide ja festivalide korraldajad ühinesid, et käivitada aktsioon Rahupilet - selge sõnumiga annetuspilet Ukraina inimeste abistamiseks. Tänutäheks annetuse eest ootavad korraldajad lahke südamega piletiostjat oma sündmustele.

Kogu Rahupiletite müügitulu ning ka Ticketeri tehingutasu kantakse igal hommikul MTÜ Mondo arvelduskontole annetusena. Jooksvalt anname ülevaadet kogutud annetustest Facebooki lehel →

Toetame üheskoos rahu ja vapraid ukraina inimesi!

#SlavaUkraini #UkrainaHeaks

MTÜ Mondo on suurim arengukoostöö, humanitaarabi ja maailmaharidusega tegelev Eesti organisatsioon. Mondo on üks kolmest Ukraina Heaks humanitaarabi koordineeriv organisatsioon. 

________________________

RAHUPILETI OSTJALE

  • Rahupilet on annetuse teostajale väljastatav voucher, mis kehtib vaid konkreetsel sündmusel. Enne annetuse tegemist palume veenduda sündmuse toimumisaja, asukoha ning sisenemise tingimuste (sh vanusepiirang) sobivuses. 
  • Sündmuse ärajäämisel, edasilükkamisel või programmi muutumisel ei ole Rahupilet tagastatav.

________________________

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mul on juba pilet sellele sündmusele, kuid soovin siiski annetada - mida peaksin tegema?
Võimalus on leida mõni teine sündmus või kinkida Rahupilet annetuse järgselt oma sõbrale. Juba ostetud pileteid ei saa ümber vahetada Rahupiletiks. Alati on võimalus teha ka annetus otse organisatsioonile, lisainfo ja viited → www.ukrainaheaks.ee

Kas kõikidele sündmusele saab osta Rahupileteid?
Veel mitte. Kõik sündmused, millele saab osta annetusena Rahupileti, on leitavad lehe allosast või märgistatud eraldi tunnusega ticketer.ee loendis.

Rahupiletid on välja müüdud - miks?
Kõik ühinenud korraldajad annetasid igale sündmusele 10 piletit või passi, mille eest korraldajad tulu ei saa. Tegemist on heategevuslikul eesmärgil loodud annetuslahendusega, mille ressurss ei ole piiramatu.

Kas ma pean maksma Ticketeri tehingutasu?
Jah, paratamatu platvormi tingimus aga Ticketer OÜ annetab kõik tehingutasud samuti MTÜ-le Mondo. Eranditult ja 100%-liselt. Lisaks tasume annetustelt kõik tehingu sõlmimisel tekkivad lisateenuste tasud (maksevahendus jm). 

________________________

Rahupileti lisainfo: +372 5370 6000 või help@ticketer.ee

LISAINFO →