R 20 SEPTEMBER HOPNERI MAJA, TALLINN 20:00

Tšellopoisid band & Duo Ruut

Tšellopoiste Kaspar läheb septembri lõpus kaitseväkke - seni tuleb võtta viimast ning teha üks muhe kontsert sumedasse sügisesse!

Duo Ruut on ansambliks kasvanud pikaaegsest sõprusest ja lugematul hulgal koos naerdes veedetud ajavilgetest. Ruudu nelja külge hoiavad püsti Katariina Kivi ja Ann-Lisett Rebane. Kummaliste asjaolude kokkulangemisel leidsid nad end kord mängimas kahekesi ühte rahvakannelt, olemata kumbki tegelikult kandlemängija. See osutus ootamatult huvitavaks ja paljusid võimalusi pakkuvaks mänguviisiks. Selgus, et kannelt on võimalik kasutada üheaegselt meloodia-, harmoonia-, ja rütmipillina, luues väga erinevaid helimaastikke. Ansambli repertuaar koosneb enda loodud, omanäolistest rahvamuusikatöötlustest.

Tšellopoisid Kaspar ja Karret tutvusid üksteisega aastaid tagasi keelpillifestivalil, kuid koos hakkasid mängima 2018. aastal. 2 tšellot, kitarriefektid ja looper – ei lähe palju vaja, et kahe hiigelviiuliga teha muusikat, milleks need pillid otseselt loodud pole! Kuna Kaspar tahtis aga “rohkem möllu ja kütet”, ühendati kollektiiviga saatebänd (klahvpillid, bass ja trummid) ning tekkis Tšellopoisid band. Queen, AC/DC, Muse, Louis Armstrong jpm - legendaarne muusika uues võtmes!

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:30
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
PILET

9 €

EARLY BIRD ISTEKOHT

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Piiratud kogus soodsaid pileteid kiirematele.
PILET

12 €

REGULAR BIRD ISTEKOHT

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Piiratud kogus.
PILET

15 €

LATE BIRD ISTEKOHT

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Viimased eelmüügipiletid.
PILET

7.50 €

LEBOLA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€
Lava ees asuvad vaibakohad.

Hopneri Maja

Raekoja plats 18
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
RVEGA EESTI FASHION OÜ
Registrikood: 12716732
Võistluse tn 1-1, 10132 Tallinn, Estonia