K 12 VEEBRUAR FOTOGRAFISKA, TALLINN 20:00

TSAR B (BEL) @ FOTOGRAFISTIKA

Veebruaris esineb Tallinnas muusik Tsar B, kelle lood on kõlanud maailmakuulsas tantsusaates “So You Think You Can Dance” ja kelle loomingut on kasutanud mitmed maailma tippkoreograafid.

 

Belgia muusik Justine Bourgeus esinejanimega Tsar B alustas oma tähelendu aastal 2015, mil tema debüütsingel “Escalate” pälvis tähelepanu erinevates Briti muusikaajakirjades ja raadios BBC Radio 1. Järgnevatel aastatel järgnesid hitid “Golddigger” ja “Rattlesnake”. Tema muusika on segu progressiivsest R&B-st, mida on inspireerinud barokkmuusika, 1990. R&B naislauljad ja artistid nagu Björk, Grimes ning Rihanna. 

Tsar B singlid saavutasid ootamatu populaarsuse erinevates tantsuringkondades. Tema lugusid on kasutatud tuhandetes erinevates tantsukavades ja professionaalsetele tantsijatele mõeldud teleformaadis “So You Think You Can Dance”. Muusiku laulud on pugenud teiste seas hinge maailmakuulsale koreograafile Alexander Chungile, kelle tantsukava Tsar B loost “Escalate” on Youtube'i keskkonnas saavutanud üle 31 miljoni vaatamise. 

Tsar B esineb Telliskivi loomelinnakus asuvas Fotografiskas järgmise aasta 12. veebruaril. Lisaks eelnevalt mainitud lugudele tulevad esitlusele ka artisti lood debüütalbumilt “The Games I Played”. 

_______________________________


  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Tasuline sündmusel edasi-tagasi liikumise pääsemine.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

20 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€
Ühekordne pilet sündmusele.

Fotografiska

Telliskivi 60a
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
MONSTER MUSIC OÜ
Registrikood: 12146246
Pärnu mnt 28-16, 10141 Tallinn, Estonia