R 12 OKTOOBER 2018 KIVI PABER KÄÄRID, TALLINN 21:00

Triana Park @ Kivi Paber Käärid

Oktoobris astub pärast pikka pausi Tallinnas taas üles Läti üks silmapaistvamaid alternatiivpopi kollektiive Triana Park, kes esitleb lokaalis Kivi Paber Käärid enda esimest täispikka albumit "Alive".

Triana Park, kes on muusikasõprade seas tuntud ka väljaspool kodumaad, tähistab täna enda 10ndat tegutsemisaastat. Väga mitmekülgse stiiliga bänd, kelle loomingut on iseloomustatud kui segu popist, rokist, hip-hopis ja elekroonilistest elementidest, end žanriliselt ei piira.

 

Triana Parki karismaatiline lauljanna Agnese Rakovska üllatab laval publikut alati erineva välimusega ning sarnaselt pole ka bänd endale visuaalselt ja loominguliselt kunagi piire pannud. "Meile meeldib eksperimenteerida ja katsetada. Armastame muusikat selle lõputute võimaluste pärast ja raske oli albumiga ühe žanri piiridesse jääda," räägib bänd.

Kevadel ilmunud albumilt "Alive" leiab ühtekokku 13 lugu, teiste seas mullu Eurovisioonil Lätit esindanud lugu "Line" ja fännide seas pikalt helisalve talletamist oodanud singel "Home".

LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+   ⎜   Uksed 21:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAM
PILET

5 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€
Piiratud kogus kiirematele!
PILET

8 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Soodsad eelmüügipiletid.
PILET

10 €

LATE BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Viimased eelmüügipiletid.

Kivi Paber Käärid

Telliskivi 60a
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
LATE PRODUCTIONS OÜ
Registrikood: 14522222
Hõbeoru tn 14, 61601 Nõo alevik, Tartumaa