K 19 VEEBRUAR PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Tobias Tammearu Trio

Tobias Tammearu on noorema põlvkonna saksofonist, kelle õpingud on viinud teda nii Heino Elleri nim. Tartu Muusikakooli, Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli kui ka Amsterdami Konservatooriumisse. Ta mängib ansamblites nagu Johannes Laas 5tet, Pillikud ja Jake Victor Twisted Heads (USA/BEL/SPA/EST), kes premeeriti 2018. aastal muusikaväljaande Downbeat auhinnaga.

 

Trio esitab omaloomingut, mis väärtustab loomingulist vabadust ja mänguruumi, andes võimaluse esile tuua iga ansambliliikme tugevused ja nõrkused.

Koos Tobiasega astub lavale noorema põlvkonna kahurvägi, Robert Rebane bassil ja Martin Petermann trummidel. Harmooniapilli puudumine jätab nii kuulajale kui ka esinejale rohkelt fantaasiaruumi ja asetab instrumendid ebatavalistesse rollidesse, mis teeb selle koosluse unikaalseks.

Tobias Tammearu - tenorsaksofon
Robert Rebane - bass
Martin Petermann - trummid

_______________________________


  • Club One kliendiprogrammi liikmetele kaks piletit ühe hinnaga! Pileteid saab osta alates tund enne kontserdi algust Club One kaardi alusel.
  • Müügil toetajapiletid hinnaga 25€, millega toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga. 
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

10 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid.

PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

PILET

25 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn