P 20 VEEBRUAR 2022 ROCKCLUB TAPPER, TALLINN 20:00

The Black Dahlia Murder [USA], RINGS OF SATURN [USA], VISCERA [UK]

Tõeline metalmaailma kolmepealine lohe jõuab Tallinnasse!

The Black Dahlia Murder on valmis saanud uue albumiga „Verminous“ ja on valmis Tapperi lavalauad kuumaks kütma juba 14. veebruaril 2021. Nendega ühendavad jõud Rings Of Saturn ja Viscera.


Meloodilist surmametalit viljeleva The Black Dahlia Murderi uus kauamängiv „Verminous“ on koosseisu seni kõige dünaamilisem, sütitavam ja emotsionaalsem väljalase, kaotamata sealjuures kübekestki bändi raskekoelisusest. Vokalist Trevor Strandi sõnul on tänase seisuga tegemist bändi parimate lugudega, sest iga muusikapala sel albumil on justkui elav ja hingav olend.

Eelmisel oktoobril viienda albumiga „Gidim“ välja tulnud Texase grupp Rings Of Saturn tutvustab uut materjali lõpuks ka eesti kuulajaskonnale. Plaat võtab kõigi kauaaegsete fännide rõõmuks muusikalise teekonna tagasi bändi algusaastate helipildi juurde, ent üllatab samas ka uute ideede ja heliliste eksperimentidega.
Veidi üle aasta tegutsenud Viscera avaldas oma esimese singli „Lamb of the Slaughter“ 2019. aasta oktoobris. Nad kirjeldavad oma muusikat kui tugevat segu veekindlatest polürütmidest ja sünkoopimisest. Viscera on võimsust koguv torm, kes on valmis tulevikus oma tõelist jõudu näitama.

 

________________________________


  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 20:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

________________________

⚠️  SÜNDMUSE TOIMUMISAEG ON MUUTUNUD 
(13-11-2020 16:33)

Muutunud toimumisaja mittesobivusel on tarbijal õigus 14 kalendripäeva jooksul taganeda lepingust ja esitada elektrooniline avaldus piletite maksumuse tagastamiseks → www.ticketer.ee/refund. Avaldused rahuldatakse ostuga seotud maksevahendile 7 päeva jooksul peale menetlusaja lõppu. Kõik ostetud piletid kehtivad vaikimisi uuel toimumisajal.

________________________PILET

20 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€
Piiratud hulk soodsaimaid pileteid kiirematele. Pileteid on alles ainult 5 !
PILET

23 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€
Saadaval vaid piiratud kogus.
PILET

25 €

LATE BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€
Piiratud kogus.
PILET

28 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

Rockclub Tapper

Pärnu maantee 158
11317 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht