L 13 APRILL 2019 TARTU JAANI KIRIK, TARTU 19:00

Supersonus // XIII Rahvusvaheline Kandlefestival

XIII Rahvusvahelise Kandlefestivali üheks peaesinejaks on Euroopa Resonantsi Ansambel Supersonus. Nende muusikas ühilduvad arhailis-etnilised muusikastiilid baroki ja vanamuusikaga. 

Supersonus: Marco Ambrosini (nyckelharpa, parmupill), Eva-Maria Rusche (klavessiin, klaver), Anna-Liisa Eller (kannel, raamtrumm), Anna-Maria Hefele (ülemhelilaul, guzheng) ja Wolf Janscha (parmupill).

 

Sulatades ainuomasel moel ühte erinevad stiilid, pillid ja muusikalised väljenduslaadid, viib Supersonus kuulaja oma intensiivselt rikkaliku kõlapildiga fantaasiarikkale teekonnale, pakkudes visiooni taevastest kõrgustest, tantsulist ekstaasi ja stoilist rahu, aga ka lapselikku mänguröömu ja eepilist varjuteatrit. Võid end oma vaimusilmades leida jalutuskäigul baroksesse iluaeda või tõusta kõrgetele mäetippudele, kust avaneb hingemattev vaade maailmale kogu tema kauniduses.

Supersonus ei taju kontraste, erinevusi ja muusikalisi ekstreemsusi konfliktina, vaid väljendab nende kaudu oma muusikas peituvaid sügavamaid allhoovuseid. Nad peavad endid sillaehitajateks, seda nii kultuurilisest kui ka muusikalisest vaatepunktist lähtudes. Püüeldes kaugemas perspektiivis uute ja ennekuulmatute kõlamaastike poole, liiguvad nad pendli kombel edasi-tagasi, äratades ellu oma loova muusa. 

Täpsem info XIII Rahvusvahelise Kandlefestivali kohta: www.kandleliit.ee

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 18:30
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

14.20 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€

Täispilet. Võimalik osta kuni XIII Rahvusvahelise Festivali alguseni.

PILET

11.45 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Kehtib õpilastele. Kuni 10a tasuta, vajadusel peab istuma süles. Võimalik osta kuni XIII Rahvusvahelise Kandlefestivali alguseni.

PILET

20 €

TÄISPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.15€

Kehtib kõigile alates XIII Rahvusvahelise Kandlefestivali algusest.

PILET

50 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.65€

Kõigile, kes soovivad kaasa aidata Eesti Kandleliidu tegevusele.

Tartu Jaani Kirik

Jaani 5
51005 Tartu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI KANDLELIIT MTÜ
Registrikood: 80166855
Laulupeo tn 18-3, 10121 Tallinn, Estonia