L 16 NOVEMBER 2019 ALEXELA LOOMELAVA, TARTU 23:00

Sigma | Alexela Loomelava

Eestlaste poolt palavalt armastatud Briti elektroonilise muusika DJ-duo Sigma esineb 16. novembril Tartus Alexela Loomelaval.

 

Sigma siinsed esinemised on alati olnud ülisuure energiaga. Duo jätkuv populaarsus on mujal maailmas teinud neist suurte tantsumuusikafestivalide pealavade artisti. Eestis astutakse aga üles hoopiski eksklusiivsemas ja veidi intiimsemas keskkonnas. Reedel, 15. novembil esinetakse legendaarses Tallinna klubis Hollywood.

Sigma liikmed on Cameron Edwards ja Joseph Lenzie. Nad said laiemalt tuntuks 2010. aastal, kui avaldasid koostöös DJ Freshiga singli “Lassitude”. See hitt tõi neile rohkelt võimalusi teha remixe sellistele nimedele nagu Ellie Goulding, Eric Prydz, Groove Armada jpt. 

Tõeline läbimurre saabus aga 2014. aastal lauluga “Nobody To Love”, mis jõudis nii Suurbritannia kui  kümnete teiste riikide singlimüügitabelite tippudesse. See superhitt on tänaseks kogunud üle 300 miljoni striimi Spotifys ja YouTube’is. 

Sigma edu jätkus veel samal aastal, kui koostöös lauljatariga Paloma Faith avaldatud singel “Chancing” tõusis samuti Inglismaa tabeli kõrgemale poodiumikohale. Edasi ilmusid juba “Higher”, “Glitterball” ja “Redemption”, mis kõik pälvisid rahvusvahelise tunnustuse ja kõrged kohad maailma olulisemates edetabelites. Suuresti tänu Sigmale muutus drum’n’bass stiilina popmuusikas väga levinuks. 

Sigma debüütalbum „Life“ avaldati 2015. aasta detsembris ning see saavutas nende kodumaal lausa kuldplaadi staatuse. Hetkel valmistab Sigma välja andma uut stuudioalbumit „Nightingale“. Just sellele rajab teed ka eelmisel nädalal plaadifirma Universal Music alt ilmunud värseim hitimaiguline singel "You And Me As One”. Palale andis oma hääle briti hinnatud soulilaulja Jack Savoretti.

Lisaks Sigmale astuvad üles siinse klubimaastiku tuntud tegijad Klaus, Nix & Jonny ja Rämmar DJ’s.

_______________________________


  • VIP laudade broneerimine: info@topliners.ee
  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale. 
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+    ⎜   Uksed 23:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEINSTAGRAM
PILET

20 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.15€

Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

Alexela Loomelava

Narva maantee 2
51013 Tartu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TOPLINERS AGENCY OÜ
Registrikood: 14353083
Lauka tee 9-2, 74020 Pärnamäe küla, Viimsi, Harjumaa