L 25 JAANUAR PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Saarsalu | Vintskevitš "Jazz For Two"

Kahe põneva helikeelega muusiku - Saarsalu ja Vintskevichi duo sündis 1984. aastal Venemaal. Duo tähelennuks läänes oli aasta 1989, mil neil õnnestus pärast kaks aastat kestnud läbirääkimisi Nõukogude Liidu ja USA vahel osaleda Ameerika suurimal – Lionel Hamptoni džässifestivalil Idahos. Nõukogude duo debüüti saatis suur menu, muusikute fotod ja intervjuud jõudsid ajakirjanduse esikaantele. Triumfiks oli festivalipoolne kingitus, mille andis üle legendaarne vibrafonist Lionel Hampton isiklikult – Selmer saksofon Saarsalule (millel Saarsalu mängib tänaseni) ning süntesaator Leonid Vintskevichile. Duo on esinenud kõikidel kontinentidel (v.a. Austraalia) ning andnud meistriklasse paljudes riikides.

Muusikaajakirjanik Kirill Moškov nimetab Saarsalu ja Vintskevichi duot üheks kõige huvitavamaks duoks kaasaegses euroopa džässis: “Saarsalu mehine saksofon meenutab kord mässulist džässi minevikust, siis “laulab” mõtlikult. Harmooniline, köitev kooslus traditsioonilisest ja avangardsest džässist, vene sümfonismist, eesti ja vene folkloorist – see on Vintskevichi ja Saarsalu ebatavalise stiili alus, mis on võlunud kogu maailma muusikapublikut ja kriitikuid.

Lembit Saarsalu - saksofonid (Eesti)
Leonid Vintskevitš - klaver (Venemaa)

_______________________________


  • Club One kliendiprogrammi liikmetele kaks piletit ühe hinnaga! Pileteid saab osta alates tund enne kontserdi algust Club One kaardi alusel.
  • Müügil toetajapiletid hinnaga 25€, millega toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga. 
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid.

PILET

15 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

PILET

25 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn