1 - 2 JUUNI VON GLEHNI TEATER, TALLINN

Ruutu10 Improfestival

Kaks aastat tagasi tegime Testivali, üks aasta tagasi Hooaja Lõpu Gala… nüüd on aeg need kaks sündmust kokku liita, et tuua teieni Ruutu10 Improfestival!

Ruutu10 Improfestival on kahepäevane festival, mis toob teieni eriilmelised etendused, harivad töötoad ning loomulikult glamuurse galaõhtu! Sündmus leiab aset 1.-2. juunil Von Glehni Teatris.

“Me ei pane lavale Ruutu10 tavapäraseid etendusi, kuna soovime anda võimaluse just uutele ambitsioonikatele algatustele, mis on end hooaja vältel näidanud. Ruutu10 ei koosne enam algsetest asutajaliikmetest ning seega on oluline leida kohta, kus saame esile tõsta uusi mõtlejaid.” - Rauno Meronen, Ruutu10 juhatuse liige

Õhtuid juhivad Toivo Värbu ja Rauno Meronen.


L 1 JUUNI 

__________________________


TÖÖTOAD 12:00 - 16:00
Festivali esimene päev algab varem improga kokku puutunud inimestele suunatud töötubadega, kus õpitakse konkreetseid improformaate. Paralleelselt toimub kaks erinevat töötuba, mille tulemust nädatakse festivali teisel päeval. Töötube viivad läbi Ruutu10 improviseerijad Martin Junna ja Enel Murakas.


ETENDUSED 18:00 - 20:00
Etendused, etendused, etendused… need ongi peamised põhjused, miks meie väiksel festivalil osaleda. Tule vaata ja avasta uusi lennukaid improviseerijaid, kes Ruutu10 imetluse on pälvinud.


HILISÕHTUNE PROGRAMM  20:00 - ...
Ruutu10 puhul mängib kogukond suurt rolli ning selleks puhuks korraldame tõelise Ruutu10 stiilis peo, kus ei puudu improvisastioon, rõõmsad ja toredad inimesed ning rohkem ja vähem kirglikud improjutud.


P 2. JUUNI
__________________________

TÖÖTUBA 11:00 - 16:00
Teine päev algab taaskord töötoaga, mis on suunatud nii improhuvilistele kui ka inimestele, kes puutuvad esimest korda improteatriga kokku. Töötuba viib läbi Margus Toots.


VISIOONIPANEEL (tasuta) 13:00 - 15:00
Töötoaga samaaegselt istume huvilistega ringis ning arutleme Ruutu10 olemuse ja tuleviku üle. Kus me oleme ja kuhu edasi? Oodatud kõik, kes tunnevad huvi Ruutu10 käekäigu vastu!


GALAÕHTU 17:00 - 20:30
Glamuur, seltskond ja sära… lõpetame Ruutu10 kuuenda hooaja suurejoonelise improgalaga. Parimad ja meeldejäävaimad hetked ning talendid saavad tunnustatud. Lips ette, konts jalga ning muudame selle sündmuse koos eesti impromaastiku pidulikuimaks suursündmuseks. Pakume lõbusaid vahepalasid, maitsvaid suupisteid ning toredat seltskonda!


Festivali toetavad: Saku, MySnack, Vanemuine, Linnateater, Bar-Buffeé Nikolay, Kalevi Jahtklubi Resto, Triinude Toiduministeerium.

__________________________

 • Alates 23:00 on alaealisel lubatud sündmusel viibida ainult täiskasvanud saatjaga.
 • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
 • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.

LISAINFO JA KAVA →

Vanusepiirang puudub*   ⎜  Sissepääs alates 11:30

* alates 23:00 on alaealisel lubatud sündmusel viibida ainult täiskasvanud saatjaga.FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAM
 • PASS

  30 €

  FESTIVALI PASS

  LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

  Passi omanikel on võimalus osaleda esimese päeva etendustel ja hilisõhtusel programmil ning teise päeva galaõhtul.

  PASS

  40 €

  IMPROVISEERIJA PASS

  LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05€

  Selle omanikel on võimalus osaleda esimese päeva töötubades, etendustel ja hilisõhtusel programmil ning osaleda teise päeva galaõhtul.

 • PILET

  15 €

  PÄEVAPILET (L 01.06)

  LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€

  Esimese päeva pileti omanikel on võimalus osaleda esimese päeva etendustel ja hilisõhtusel programmil.

  PILET

  20 €

  PÄEVAPILET (P 02.06)

  LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

  Teise päeva pileti omanikel on võimalus osaleda teise päeva galaõhtul.

  PILET

  5 €

  TÖÖTOA PILET

  LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

  Pileti omanikel on võimalus osaleda 2. juuni töötoas.

Von Glehni teater

Pärnu maantee 326
11611 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
IMPROKRAATIA MTÜ
Registrikood: 80353089
Kotka tn 26, 51003 Tallinn