N 20 AUGUST 2020 TALLINNA LAULUVÄLJAK 20:00

ROOSTEVABA MAAILM

RUJAFOONIA

Selle suve suurejooneliseim kontsert on pühendatud Eesti taasiseseisvumise aastapäevale. Ekspress Meedia kutsub kõiki kuulama Ruja tuntuimaid laule. Seekord aga kõlavad need täiesti erinevalt – lauljateta. Esitajateks on Eesti esindusorkester ERSO - täiskoosseisus, lisaks rokkbänd ja loomulikult Rein  Rannap klaveril. Ka kõik uued ja põnevad seaded on tehtud Rannapi poolt – just selleks kontserdiks.

Viimati kõlas Ruja erinevate perioodide suursugune muusika Tallinna Lauluväljakul 2017. aasta 20. augustil, mil 14 000 inimest elasid kaasa kontserdile „Eesti muld ja Eesti Ruja“. See oli ka Eesti muusikaajaloo kauaoodatud hetk, mil üle pika aja musitseerisid koos Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto.

Orkestrile seatud Ruja esitus lisab neile meloodiatele kindlasti palju uusi nüansse ja värve. Eeskätt pidulikkust, suursugusust ja võimsust. Samuti õrnust ja intiimsust - saate kogeda, kui vaikselt võib tegelikult mängida üks hiigelsuur orkester!

Rokkbändi on Rannap kutsunud mängima parimad pillimehed, kellega tal on varemgi olnud hea koostöö. Need on Peter Põder ja Jörgen Pakkas kitarridel, Kaarel Liiv bassil, Ramuel Tafenau trummidel ning Kaspar Tambur süntesaatoritel. Kogu kooslust dirigeerib Kaspar Mänd, andekas noor dirigent, kes juhatab paljusid orkestreid, olles hetkel ka Pärnu Linnaorkestri peadirigent.

Kavas on armastatuimad Rannapi laulumeloodiad, mida te kõik tõenäoliselt teate peast: Eesti muld ja Eesti süda, Rahu, Nii vaikseks kõik on jäänud, Ilus maa, Suudlus läbi jäätund klaasi, Need ei vaata tagasi, Sa oled mul teine, Õunalaul, Eile nägin ma Eestimaad, Must lind, Must ronk, Kel on laulud laulda ja paljud teised.

See kontsert ei kordu! Teil on ainult ühel korral võimalus elada kaasa Ruja muusika muteerumisele sümfooniaks! Tulemus pole siiski päris sümfoonia, pigem -  Rujafoonia!

________________________


  • Sündmus algab 20.08.2020 20:00, väravad avatakse ja piletikontroll algavad 20-08.2020 18:00
  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta
  • Tasuline parkimine
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust


________________________

SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA

  • oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • lemmiklooma ja -linnuga. 
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.
  • alkoholi- või narkojoobes, Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Väravad 18:00

________________________


⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Sündmusel kehtib 2+2 reegel, kohapeal järgida korraldaja ja personali juhiseid.


PILET

49 €

EESTI EKSPRESSI ALA PILET

LISANDUB TOIMUMISKOHA TEENUSTASU 0.90€
LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.65€

Kindel koht hea nähtavusega alal – ei pea kohale tulemisega kiirustama, istumisalus, 19.08 Eesti Ekspress, ilmastikukindlus.

PILET

29 €

TSOON 2 PILET

LISANDUB TOIMUMISKOHA TEENUSTASU 0.90€
LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.65€
Vabapaigutus.
PILET

109 €

MON REPOS VIP ALA

LISANDUB TOIMUMISKOHA TEENUSTASU 0.90€
LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.65€

Sissepääs autoga Tiigi väravast, parkimine, tervitusjook, suupiste, kontsertpilet VIP alal. Võimalus tellida Mon Repos peakoka Vladislav Djatsuki erimenüü.

Tallinna Lauluväljak

Narva maantee 95
10127 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EKSPRESS MEEDIA AS
Registrikood: 10586863
Narva mnt 13, 10151 Tallinn, Estonia