L 26 JAANUAR 2019 VANALINNA MUUSIKAMAJA, TALLINN 19:00

Reval Folk: Uus ja vana

Reval Folk alustab aastat uue ja vanaga. Kutsume kokku duo, kes pole koos musitseerinud üle viie aasta - Peeter Rebase ja Tiit Kikase! Sissejuhatavaks esinejaks on neljal käel rahvakannelt mängiv Duo Ruut.

Sellel õhtul loome silla vanade heade folgiaegade ja uuema aja ning erinevate põlvkondade vahel.

Reval Folk alustab aastat uue ja vanaga. Kutsume kokku duo, kes pole koos musitseerinud üle viie aasta - Peeter Rebase ja Tiit Kikase! Sissejuhatavaks esinejaks on Duo Ruut.

Esimest korda Reval Folgi ajaloos võtame sel kontserdil appi tehnika – austusest selle vastu, et Tiit Kikas oli esimene muusik, kes alustas Eestis nii elektriviiuli kui luuperi kasutamist!

Sellel õhtul loome silla vanade heade folgiaegade ja uuema aja ning erinevate põlvkondade vahel.

Peeter Rebane ja Tiit Kikas on Tallinnast pärit muusikud, kes on panustanud Eesti pärimusmuusika ellu juba rohkem kui 20 aastat kollektiividega Folkmill ja Dagö. Mõlemad artistid on teinud koostööd lugematu hulga Eesti ja välismaa artistidega, osalenud mitmetes muusikalistes ettevõtmistes ning teinud ka sooloprojekte. Reval Folgi raames astuvad Peeter Rebane ja Tiit Kikas üles pärast 5-aastast koosmängimise pausi, mängides nii 20 aastat vanu akustilisi palu kui uuemat omaloomingut.

Sissejuhatav esineja on sel korral Eestis mitmeid auhindu võitnud, kahel käel ühte rahvakannelt mängiv kollektiiv – duo Ruut, kuhu kuuluvad nii Peeter Rebase tütar, Ann Lisett Rebane kui Katariina Kivi. Mõlemad neiud õpivad Vanalinna Hariduskolleegiumis.

Vanalinna Muusikamaja uksed avanevad, nagu ikka, kell 18:00, et sõpradega juttu puhuda.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub    ⎜   Uksed 18:00   

Sündmus on lastesõbralik. Lapsed saavad kuulata kontserti või huvi korral leida tegevust Muusikamaja ülakorrusel, kus lastega toimetab pärimusõpetaja Oliver Kõrre.

Muusikamajas puudub kaldtrepp aga oleme seisukohal, et muusika on kõigi põhiõigus. Erivajadusega inimesed aitame sisse! Palun teavitage meid eelnevalt oma tulekust info@revalfolk.ee


FACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAM
PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Piiratud kogus eelmüügipileteid..

PILET

7 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.40€

Eelmüügipilet õpilasele, õpetajale ning pensionärile.

PILET

15 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€

Kehtib kahele täiskasvanule ning lastele.

PILET

50 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.65€

Toetajapilet neile, kes soovivad panustada kontserdisarja tegutsemisse.

VANALINNA MUUSIKAMAJA

Uus 16c
10111 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
REVAL FOLK MTÜ
Registrikood: 80423737
J. Sütiste tee 22-78, 13411 Tallinn