L 1 DETSEMBER 2018 VANALINNA MUUSIKAMAJA, TALLINN 19:00

Reval Folk küünlavalgel: Duo Säde Tatar & Gabbi Dluzewski

Enne rahulikku jõuluaega, 1. detsembril kell 19.00, astuvad küünlavalguses Reval Folgi publiku ette flöödimängija Säde Tatar ja mandoolamängija Gabbi Dluzewski – Viljandis elav Eesti-Rootsi duo, keda osa publikust teab ka üle maakera tuuritavast bändist „Fränder‟.

Säde ja Gabbi sissejuhatavaks esinejaks on Nõmme Pärimuskooli kollektiiv "Tagarida" särava pärimusõpetaja Marika Moksi juhendamisel.

 

ELUOLU

Vanalinna Muusikamaja uksed on sõpradega jutupuhumiseks avatud alates kella 18st. Koloniaali kohviku pere jätkab meie kõigi meeleolu kõrgel hoidmist enne kontserti ja vaheajal meeldivate maitsete, kohvi ja teega. Lapsed leiavad kõrvapuhkamiseks tegevust õpetaja Oliver Kõrre seltsis Muusikamaja ülemisel korrusel.

Sel hooajal kasutame kohvikus vaid taaskasutatavaid nõusid. Kel on oma tass kaasas, saab kõigile kontsertidele sisse sõbrapileti hinnaga. Sügisestel kontsertidel paitavad meie kõrvu vaid ehedad (akustilised) helid.


Säde Tatar

Säde Tatar on pärit Viljandi maakonnast Kolga-Jaanist. Olles oma suguvõsas ainuke muusik, ei ole eluala valik olnud sugugi iseenesestmõistetav. Kuid muusikuks olemise juures köidab Sädet selle ameti mitmekülgsus ja piiramatus. Muusikas ei ole olemas õiget ega valet, on vaid sisemine tunne, millele tugineda. Säde on mänginud nii klassikalist flööti kui ka süvenenud eesti ja rootsi pärimusmuusikasse, kus üks ei välista teist, vaid ainult rikastab. Nii on tema flöödimäng ja kõla kujunenud omapäraseks – seda on kirjeldatud kui pulbitsevat ja jõulist.

Säde on õppinud Viljandi Kultuuriakadeemias ja mitmel pool Rootsis, seal hulgas ka Kuninglikus Muusikaakadeemias Stockholmis.


Gabbi Dluzewski 

Gabbi Dluzewski on Uppsalast (Rootsi) pärit poola juurtega muusik. Juba 1,5-aastasena ei suutnud miski hoida Gabbit eemale kitarridest ja heast muusikast (nagu The Beatles, Jethro Tull, Gentle Giant jne). Nii kaua kui ta mäletab, on ta alati teadnud, et temast saab muusik. Kuigi kuni 20. eluaastani viitas kõik sellele, et Gabbi on hingelt läbinisti rokkmuusik ja selle austaja, siis ühel päeval tegi ta tutvust pärimusmuusikaga ja armus jäädavalt selle kõlasse. Nüüd kombineerib Gabbi muusikuna neid maailmu ega ütle ära ka klassikalisele mandoliinimängule.

Gabbi on õppinud nii džäss-, rokk- kui ka pärimusmuusikat mitmel pool Rootsis, muuhulgas ka Kuninglikus Muusikaakadeemias Stockholmis.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub    ⎜   Uksed 18:00   

Sündmus on lastesõbralik. Lapsed saavad kuulata kontserti või huvi korral leida tegevust Muusikamaja ülakorrusel, kus lastega toimetab pärimusõpetaja Oliver Kõrre.

Muusikamajas puudub kaldtrepp aga oleme seisukohal, et muusika on kõigi põhiõigus. Erivajadusega inimesed aitame sisse! Palun teavitage meid eelnevalt oma tulekust info@revalfolk.ee


FACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAM
PILET

7 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.40€

Pilet kehtib lastele ja noortele vanuses 8-18, tudengitele, õpetajatele, eakatele.

PILET

10 €

TÄISPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Pilet kehtib täiskasvanud osalejale vaid eelmüügist ostes.

PILET

15 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€

Pilet kehtib kahele täiskasvanud osalejale (ei pea olema samast perest) ja lugematule hulgale lastele.

PILET

50 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.65€

Inimestele, kes soovivad kontserdisarjale hoogu anda. Aitäh, et toetad Reval Folki!

VANALINNA MUUSIKAMAJA

Uus 16c
10111 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
REVAL FOLK MTÜ
Registrikood: 80423737
J. Sütiste tee 22-78, 13411 Tallinn