R 17 MAI HAUKA TALUKOHT, POKUMAA 18:00

Õunaaiakontsert #9 - Mari Jürjens

Omanäolised õunaaiakontserdid kutsuvad juba kolmandat aastat ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse sellest, mis oluline: sõprusest, armastusest, vabadusest, koos olemisest ning koos kulgemisest.

Imelise sissejuhatuse saabuvasse suvesse teeb õunapuude õitsemise aegu särasilmne Mari Jürjens, kes jagab sõnas ja muusikas mõtteid aja kulgemisest, lapsepõlvest, suureks kasvamisest, inimeseks olemise kergusest ja keerukusest.

Kõikidel õhtutel astub koos muusikutega üles jutuvestja Piret Päär, kes alustab kaks tundi enne kontserdi algust. Lugudega alustatakse kell 18:00, kontsert algab kell 20.

Mari toob õunaaeda kaasa omad laulud, lood ja mõtisklused. Just. Vahel saab ja peab ka iseeneses mõtisklema. „Kujutlen, et pole ilusamat aega ja kohta oma kogutud mõtete ja tunnete jagamiseks, kui õitsvate õunapuudega Lõuna-Eestis,“ ütles Mari ja küllap on tal tuline õigus. Maikuu keskpaik on aeg, mis võtab talveunest ärkaval eestlasel salamahti hinge kinni… nii ilus on!

Piret Päär toob kuulajateni lugusid nii kohalikust pärimusest kui mujalt. Ta on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit. Lood, mis Pireti kaudu meieni jõuavad, kannavad teise aega ja ruumi ning toovad siis teadjamana tagasi.


Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses muusika- ja loodusesõbrad. Kaasa võib võtta oma piknikukorvi ja -teki, lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust (tasumine sularahas). Ka võib kontserdipaika julgelt veidi varem kohale tulla või metsaradadel uidata. Pärast kontserti saavad soovijad jääda telkima ning avastada Pokumaad ja Pokukoda rahulikult ka järgmisel päeval.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub*   ⎜  Õunaaed avaneb 17:00

*alla 7-aastastele (k.a.) on sissepääs tasuta.


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

15 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Piiratud kogus eelmüügipileteid, hind sündmusel 20€.
PILET

40 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05€
Kehtib kahele täiskasvanule ning lastele.
PILET

100 €

KULDNE ÕUN

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05€

Pokumaa toetuseks. Kaasneb VIP staatus Pokumaal kogu suve - prii sissepääs pileti ettenäitamisel.

Hauka talukoht


66513 Koigu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SA
Registrikood: 90001871
Padasoomäe talu, Urvaste küla Urvaste vald, 66518 Võrumaa, Eesti