R 2 AUGUST HAUKA TALUKOHT, POKUMAA 20:00

Õunaaiakontsert #12 – Marek Sadam ja Tõnu Laikre

Omanäolised õunaaiakontserdid kutsuvad juba kolmandat aastat ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse sellest, mis oluline: sõprusest, armastusest, vabadusest, koos olemisest ning koos kulgemisest.

Augustis, mil õunapuude alt leiab juba esimesi õunu, astuvad teie ette Tõnu Laikre klaveril ning Marek Sadam, kes laulab ja räägib lugusid sinna juurde. Mehed on koos esinenud nii suurtes saalides kui koduõuedes sõstrapõõsaste vahel – seega on pajatamist väärivat juhtunud küll ja veel! Muusikaline pool tõotab samuti tulla mitmekesine, pakkudes nii naeru kui mõtlikumaid hetki. See kõik sobib. On ju selle suve viimane õunaaiakontsert…

Kõikidel õhtutel astub koos muusikutega üles jutuvestja Piret Päär, kes alustab kaks tundi enne kontserdi algust. Lugudega alustatakse kell 18:00 Pokukojas, kontsert algab kell 20:00 Hauka õunaaias.

Marek Sadam ja Tõnu Laikre on oma autorlaule koos esitanud juba pikalt, kuid üllatavad oma muheduses sellegi poolest. Nad võivad musitseerida nii kontsertsaalis kui külaplatsil, kaotamata ära ainult neile omast musikaalset jutuvestmist. Need kaks muusikut moodustavad laval omalaadse ning tervikliku koosluse, mis lummab ja haarab kaasa. Vaid tule ja lase sel juhtuda sel sumedal suveööl!

Piret Päär toob kuulajateni lugusid nii kohalikust pärimusest kui mujalt. Ta on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit. Lood, mis Pireti kaudu meieni jõuavad, kannavad teise aega ja ruumi ning toovad siis teadjamana tagasi.

Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses muusika- ja loodusesõbrad. Kaasa võib võtta oma piknikukorvi ja -teki, lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust (tasumine sularahas). Ka võib kontserdipaika julgelt veidi varem kohale tulla või metsaradadel uidata. Pärast kontserti saavad soovijad jääda telkima ning avastada Pokumaad ja Pokukoda rahulikult ka järgmisel päeval.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub*   ⎜  Õunaaed avaneb 17:30

* alla 7-aastastele (k.a.) on sissepääs tasuta.


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

15 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Piiratud kogus eelmüügipileteid, hind sündmusel 20€.
PILET

40 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05€
Kehtib kahele täiskasvanule ning lastele.
PILET

100 €

KULDNE ÕUN

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05€

Pokumaa toetuseks. Kaasneb VIP staatus Pokumaal kogu suve - prii sissepääs pileti ettenäitamisel.

Hauka talukoht


66513 Koigu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SA
Registrikood: 90001871
Padasoomäe talu, Urvaste küla Urvaste vald, 66518 Võrumaa, Eesti