R 21 JUUNI HAUKA TALUKOHT, POKUMAA 21:00

Õunaaiakontsert #10 – Liisi Koikson ja Joel Remmel

Omanäolised õunaaiakontserdid kutsuvad juba kolmandat aastat ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse sellest, mis oluline: sõprusest, armastusest, vabadusest, koos olemisest ning koos kulgemisest.

Aasta valgeimal ajal, suisa suvisel pööripäeval, astuvad Hauka õunaaias teie ette Liisi Koikson ja Joel Remmel, kelle kontserdi märksõnadeks on ilu ja rahu. Unustagem siis sel sümboolsel ööl kiire elutempo ja laskem kaunitel ning mõtlemapanevatel tekstidel end kõnetada! 

Kõikidel õhtutel astub koos muusikutega üles jutuvestja Piret Päär, kes alustab kaks tundi enne kontserdi algust. Lugudega alustatakse kell 19:00, kontsert algab kell 21:00.

Liisi ja Joel on aastaid erinevates ansamblites koos musitseerinud ning varasemad muusikalised kokkupuuted on mõlemat inspireerinud otsima ühist kõla just minimaalses duo koosseisus. Sahtlist on välja otsitud seni kuulmata looming ning lisaks enda loodule tõlgendatakse ka kõnekaid lugusid Eesti ansamblitelt nagu Genialistid, Smilers, Apelsin jt. 

Liisi Koikson – vokaal
Joel Remmel – klaver

Piret Päär toob kuulajateni lugusid nii kohalikust pärimusest kui mujalt. Ta on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit. Lood, mis Pireti kaudu meieni jõuavad, kannavad teise aega ja ruumi ning toovad siis teadjamana tagasi.

Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses muusika- ja loodusesõbrad. Kaasa võib võtta oma piknikukorvi ja -teki, lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust (tasumine sularahas). Ka võib kontserdipaika julgelt veidi varem kohale tulla või metsaradadel uidata. Pärast kontserti saavad soovijad jääda telkima ning avastada Pokumaad ja Pokukoda rahulikult ka järgmisel päeval.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub*   ⎜  Õunaaed avaneb 18:00

*alla 7-aastastele (k.a.) on sissepääs tasuta. Alates kell 20.30 pakume lastehoidu – marakrattidele on olemas omaette mänguala. Kontserdipaigas on külakiik ning vaatetorn.


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

15 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Piiratud kogus eelmüügipileteid, hind sündmusel 20€.
PILET

40 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05€
Kehtib kahele täiskasvanule ning lastele.
PILET

100 €

KULDNE ÕUN

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05€

Pokumaa toetuseks. Kaasneb VIP staatus Pokumaal kogu suve - prii sissepääs pileti ettenäitamisel.

Hauka talukoht


66513 Koigu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SA
Registrikood: 90001871
Padasoomäe talu, Urvaste küla Urvaste vald, 66518 Võrumaa, Eesti