R 10 SEPTEMBER SVETA BAAR, TALLINN 19:00

Oranssi Pazuzu (FI) + support

Sügisel jõuab Eestisse Põhjamaade psühhedeelse black metali suurkuju Oranssi Pazuzu

10. septembril esineb Sveta Baaris üks omanäolisemaid black metal bände Oranssi Pazuzu, kes on oma 14-aastase tegutsemisaja jooksul avaldanud 5 stuudioalbumit, kaks EP-d ning erinevaid muid väljaandeid metalmaailma suurimate plaadifirmade alt. 

Enne suurt läbilööki ülemaailmses muusikatööstuses avaldas Oranssi Pazuzu 3 albumit "Muukalainen Puhuu" (2009), "Kosmomonument" (2010) ja "Valonielu" (2013). 2016. aastal avadatud albumiga "Värähtelija" tekkis bändi ümber meediakära, kui James Hetfield lisas nad oma isiklikku Spotify playlisti ning albumist hakkas suuremates meediaväljaannetes ainult häid arvustusi ilmuma. Möödunud aastal avaldatud täispika albumi "Mestarin Kynsi" esitlustuuri raames bänd Eestisse jõuabki. 

Oranssi Pazuzu muusikat on äärmiselt keeruline kirjeldada, kuna nad ei viljele mitte ühtegi konkreetselt stiili. Küll aga on nende muusikas olemas kõik, mida alternatiivmuusika fännid otsida võiksid - selles peitub 70. ndate proge- ja krautrocki, mis on segatud acid-housega ning mis jõuab otsapidi psühhedeelse black metalini välja. Kõik see võib kõlada kohati täiesti naeruväärselt, kuid selle keerukus ja erilisus veenavad albumit uuesti ja uuesti kuulama. Raske on leida meediaväljaannet, kes ei ole albumit kiitnud - seda on ülipositiivselt kajastanud Bandcamp, Metal Hammer, Cvlt Nation, Revolver, Metal Sucks, MetalInjection jpt. 

“Black metal on oma kõlapinda viimaste aastakümnete jooksul palju laiendanud ning seda suures osas edukalt. Oranssi Pazuzu ei allu lahterdamisele ning nende visioon black metalist hõlmab endas katsetusi psühhedeelse ja progerokiga. Vahepeal säärased žanrieksperimendid lihtsalt ei tööta ning tulemus on väiksem kui liidetavate summa, kuid Oranssi Pazuzu puhul on see tulemus pigem suurem. 1+1=3. Neil on õnnestunud saavutada midagi, mis on tänapäeval äärmiselt keeruline - olla unikaalne,” sõnab tuntud filmikriitik ja melomaan Tristan Priimägi. 

"Oleme Oranssit üritanud tuua Eestisse juba 2019. aastast, kuid erinevate asjaolude tõttu on see protsess veninud. Bändi uus album "Mestarin kynsi" on uskumatult hea ja meil on ülimalt hea meel, et selle üks esimesi laiv-esitlusi toimub just Tallinnas Sveta Baaris," lisab Damn.Loud Agency eestvedaja Roman Demchenko. 

Oranssi Pazuzu jõuab albumi “Mestarin Kynsi” Eesti esmaesitlusega Sveta Baari lavale 10. septembril.

________________________


  • Alaealistel lubatud sündmusel viibida kuni 23:00-ni.
  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Sündmuse toimumiskohas ei tohi suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala(sid).
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.

________________________

❌  SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA

  • oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • lemmiklooma ja -linnuga.
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).FACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

20 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€
Piiratud kogus soodsaima hinnaga pileteid kiirematele.
PILET

23 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€
Piiratud kogus.
PILET

25 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

Sveta Baar

Telliskivi 62
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
MÜRA OÜ
Registrikood: 14873074
Orase tn 7, 10317 Tallinn, Estonia