N 17 SEPTEMBER PÕHJALA TEHAS, TALLINN 20:30

OOPUS "Ajamasin" x Disainiöö

"AJAMASIN" on installatiivne audiovisuaalne sci-fi lavastus, kus tuleviku arhiividega ühendatud robothumanoid esitab elektroonilisi töötlusi Eesti ja välismaa pärimusmuusikast. Olulist rolli mängivad loo jutustamisel video ja valguslahendused ning spetsiaalselt selleks lavastuseks disainitud LED kleit.

Lavastuse autorid ja esitajad Mari Meentalo, Johannes Ahun ning Aleksander Sprohgis on bändi OOPUS liikmed. Nende loomingut iseloomustab sümbioos pärimusmuusikast tuntud instrumentide, live elektroonilise muusika ning kohaspetsiifiliste valgusinstallatsioonide vahel.

Disainiöö on festival, mille on ellu kutsunud Eesti Disainerite Liit eesmärgiga teha Eesti disain nähtavaks ning aidata üldsusel lahti mõtestada disaini olemust. Disainiöö kavasse kuuluvad tavapäraste näituste ja moeetenduste kõrval ka harivad seminarid, loengud ja töötoad. Disainiöö festival toimub 14.-20.septembril 2020.

________________________

  • Erivajadusega külastajal palume oma tulekust eelnevalt korraldajat teavitada.
  • Sündmusel saab tasuda vaid sularahas.
  • Sündmuse toimumiskohas ei tohi suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala(sid).
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust
  • Sündmust jäädvustatakse, pileti ostja annab nõusoleku sündmuse jäädvustamiseks ja jäädvustatud meedia kasutamiseks turunduslikel eesmärkidel.

________________________


❌  SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA

  • siseneda oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • siseneda lemmiklooma ja -linnuga.
  • siseneda tuli-, külm- ning muud tüüpi relavaga.LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub  ⎜  Uksed 20:00

________________________

⚠️ Tähelepanu! Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). 


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pilet, millega pääseb vaatama nii D_O_M – DISAIN ON MOES etendust algusega kl 19.00 kui "AJAMASINAT" algusega kell 20.30.

PILET

15 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€

Pilet, millega pääseb vaatama nii D_O_M – DISAIN ON MOES etendust algusega kl 19.00 kui "AJAMASINAT" algusega kell 20.30.

Põhjala Tehas

Marati 5
11713 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
OOPUS OÜ
Registrikood: 14435807
Planeedi tn 2-6, 10139 Tallinn, Estonia