L 18 JUUNI RANNA PUHKEBAAS ⎜ PEIPSIÄÄRE VALD, TARTUMAA 17:00

"Noodid Peipsi Rannal" Puuluup

"Noodid Peipsi Rannal" kontsertsari toimub iga suvi Ranna Puhkebaasis. Kontsertlava asub otse Peipsi Järve kaldal. Koht loob ideaalse õhkkonna, et luua muusiku ja publiku vahel eriliselt soe õhkkond.

Koha peal saab nautida kohaliku sööki ja jooki, imelist vaadet ja võrratut muusikat!

Puuluup koosneb kahest muusikust: Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson (kes on ka antropoloog ja õppejõud). 

Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup kõigub pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga. Puuluup juhib hiiu kandle jõhvkeelte võnked läbi efektiplokkide ja luuperi ning kasutab alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Hiiu kandle mahedale sahinale lisanduvad elektrooniliselt võimendatud kajad, koputused, kriuksud ja krabinad. Muusika on kohati tantsuliselt pulseeriva rütmiga ning kohati filmilik ja tume, hiilides muistsete Vormsi talharpamängijate kambrites ja kandub neist edasi. Kõlab traditsiooniga impregneeritud omaloomingut, viiteid pungiklassikale ja õpetliku sisuga romantilist neozombiepostfolki.

Mehed ise sõnavad oma loomingu kohta tagasihoidlikult nii: “Meie peamine sõnum rahvamuusika kontekstis on see, et vaadake, hiiu kandlega saab teha igasuguseid asju, õppige pilli ning tehke ka. See on see, milles meist võiks rahvamuusikale kasu olla.”

________________________

  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Tasuline parkimine.
  • Sündmusel saab tasuda vaid sularahas.
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.

________________________

  SÜNDMUSE TOIMUMUSKOHTA EI OLE LUBATUD SISENEDA

  • oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub*     ⎜    Väravad 15:00
* kuni 9-aastastele (k.a.) lastele sisenemine tasutaFACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEINSTAGRAM

Ranna Puhkebaas ⎜ Peipsiääre vald


49417 Ranna
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PARIM PEIPSI PIDU MTÜ
Registrikood: 80557414
Lubjamäe/1, 49417 Ranna küla, Tartumaa