P 1 NOVEMBER 2020 KUMU, TALLINN 11:00

Naised

See seminar on mõeldud meestele ja naistele, kellel on huvi ja tahtmist rohkem teada saada naistest ja nende sisemaailmast.

Seekord tulevad rääkima NAISED, kes on heas kontaktis iseendaga ja ei karda võtta vastutust iseenda tunnete, läbielamiste, valude, rõõmude ja eksimuste eest.Seekord tulevad rääkima NAISED, kes on heas kontaktis iseendaga ja ei karda võtta vastutust iseenda tunnete, läbielamiste, valude, rõõmude ja eksimuste eest.

Naised jagavad läbi enda elukogemiste, taipamiste ja läbielamiste naise sügavamat ja ehedamat olemust, naiste nõrkusi, naiste tugevusi ja mis kõige tähtsam, kuidas saada parem kontakt ja läbisaamine naisega.

Kui Sina, MEES, tunned, et soovid minna sügavamale tasandile enda NAISEGA või soovid leida NAIST, kes oleks Sinule parim ja lähedaseim, siis tule kindlasti kuulama, sest sellelt seminarilt saad rohkem kui kümnest raamatust.

Kui Sina NAISENA tunned sammuti, et sooviksid tulla toetama ja kuulama naisi, kes tulevad jagama ka osakest Sinust, siis oled sammuti väga oodatud sellest seminarist osa saama!

Käsitleme suhteid, naiste kehablokeeringuid, seda, kuidas naist tervendada ja kuidas toetada naist sügavamate orgasmide saamiseni, kuidas toetada naist tema pimedama poolega tegelemisel, kuidas jääda vaatlejaks, kui naine möllab nagu keeristorm, kuidas avada ennast mehena naisele ja veel paljutki huvitavat ja eluks vajalikku.

Palun ka teie kõikide abi jagamisel ja loosin ka kaks piletit jagajate vahel ja saad ka sõbra kaasa võtta, kui loosiõnn naeratab.

Tiit Trofimov

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 11:00 

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

________________________

❌  Live ülekannet ei toimu! Vastavalt korraldaja otsusele ei teostada seminari live ülekannet. Kõikidele piletiostjatele tagastatakse live ülekande vaatajakoha pileti maksumus ostuga seotud maksevahendile 7 pangapäeva jooksul. Vabandame. 


FACEBOOK EVENT

KUMU

Valge 1
10127 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
KUJUNDUSMEISTRID OÜ
Registrikood: 11860119
Mustamäe tee 171a-49, 12913 Tallinn, Estonia