N 28 NOVEMBER ROCKCLUB TAPPER, TALLINN 19:00

Moonspell (POR) + Rotting Christ (GR) + support @ Tapper

28. novembril annavad Tapperis kontserdi kaks tõelist Lõuna-Euroopa metal-muusika legendi – Moonspell Portugalist ning Rotting Christ Kreekast. Moonspell toob teieni oma viimase suurteose “1755”, tehes veel viimase pausi enne stuudiosse sulgemist, ning Rotting Christ esitleb täna ilmuvat uut albumit “The Heretics”.

 

Moonspell on ikooniline Portugali metalbänd, mis alustas tegevust aastal 1992. Nende viimane album “1755” on ajaloo ja metal-muusika tihe segu, mis räägib loo Lissaboni kurveimast päevast – 1. novembril 1755 toimunud katastroofist. Ühest ajaloo ohvriterikkaimast maavärinast inspireeritud album on Moonspelli 13. stuudioalbum ning antud kontsert üks viimaseid enne, kui bänd sulgeb end stuudiosse, et hakata salvestama järgmist, 2020 Napalm Recordsi alt ilmuvat plaati.

Rotting Christ Kreekast on sama kange legend ning tegutsenud nüüdseks juba üle kolme kümnendi, alustades 1987. Meeldetuletamist väärib seegi, et oma esimese ametliku demoga “Satanas Tedeum” olid kreeklased jõuliselt teise laine black metalile alusepanijate hulgas – fakt, mis kipub ununema hilisema Skandinaavia domineerimise taustal. Uus album järgneb nende äärmiselt edukale plaadile “Rituals” (2016)  ning bänd tõestab, et on tippvormis. “The Heretics” jätkab eri kultuuride müütilise pärandi uurimist, pakkudes seekord muusikalist seiklust religioossete sõdade, Zoroastrismi ning igavese hea ja halva võitluse ainetel.

Kaks korduvalt ennast äärmiselt tugeva live-bändina tõestanud legendi jõuavad kontserttuuriga Tallinnasse 28. novembril. Kontserti korraldab Damn.Loud.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
PILET

25 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Piiratud kogus pileteid kiirematele.

PILET

30 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Piiratud kogus eelmüügipileteid.

PILET

35 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€

Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

PILET

50 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.55€

Aitäh! Pileti soetamisel avaldad toetust sündmuse korraldamiseks ning skeene elavdamiseks.

Rockclub Tapper

Pärnu maantee 158
11317 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PROMOTER OÜ
Registrikood: 14189691
Võru 16, 13612, Tallinn