T 10 DETSEMBER 2019 KULTUURIKATEL, TALLINN 19:00

Vestlusõhtu "Minu kogemus": Meelis Lao, Tiit Trofimov ja Neeme Raud

Meelis Lao räägib 10. detsembril Tallinnas vestlusõhtul "Minu kogemus" sellest, kuidas elus vastu pidada ja uuesti püsti tõusta, kui elu lööb.

Kunagi Eesti allilma liidriks ja suhtekorraldajaks tituleeritud sõnapidajamees Meelis Lao on viimasel ajal elanud pigem tagasihoidlikku elu, tegelenud sisekaemusega ja leidnud elus uue missiooni: aidata oma kogemuste jagamisega inimesi valele teele sattumast. Meelis soovib oma kogemusi jagada kõigiga, kellel võiks sellest kuidagi kasu olla. Ta on kindel, et inimesel on tohutu vägi tulla läbi kõigest, ka kõige hullemast ja jääda ellu kõigest ja kõigist hoolimata. Ja kogemust sellel mehel jagub, olles pääsenud seitse korda surmasuust.

„Olen valmis inimestega jagama seda, kuidas kõigest hoolimata elus vastu pidada, uuesti püsti tõusta, kui elu meid lööb! Ja elu lööb meid meie teel sihtide poole alati ja vahel on need löögid väga tugevad või lausa surmavad! Mind on elu löönud korduvalt, aga igast elulöögist püsti tõustes kasvabki meie iseloom!” ütleb Lao.

Lisaks osaleb Tiit Trofimov, kes räägib lahti oma pankrotikogemuse, kuidas ta tõusis, langes ja kaotas kõik, mis tal oli ja kuidas ta uuesti tõusis. „Soovin jagada valu tagamaid, arutleda ahnuse, kurbuse, meeleheite, lootusetuse ja lootuse, väe ja taipamiste teemal ning rääkida, miks see kõik minu elus vajalik oli ja mida olen sellest õppinud,” sõnab Trofimov.

Vestlusõhtut modereerib Neeme Raud.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00

NB! Üritusest saadud tulu läheb Vähiravifondile "Kingitud Elu".


PILET

35 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€
Piiratud kogus.

Kultuurikatel

Põhja puiestee 27a
10415 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
KUJUNDUSMEISTRID OÜ
Registrikood: 11860119
Mustamäe tee 171a-49, 12913 Tallinn, Estonia