L 1 APRILL 2023 D3, TALLINN 19:00

Meelik • D3

Laupäeval, 1. aprillil astub kontsertklubi D3 lavale Meelik. Tegemist on ansambli esimese avaliku etteastega pärast konkursi Eesti Laul 2023 finaali. Kontserdi erikülaliseks on Ouu, järelkütet lisab aga Goose Is Loose.

Endine Gustav Adolfi Gümnaasiumi kooliansambel Meelik loodi, kui kitarrist Rain Parve värbas bändi solistiks lisaks varasemalt tuttavatele bändipoistele Martin Petermannile ja Meelik Samelile ka kooli lauluvõistluse võitja Andres Kõpperi. Bänd sai oma nime bändiproovist, kui poistel oli raskusi piisavalt tabava nime väljamõtlemisega. Kuna ansambli bassist Meelik tookord proovi ei jõudnud, leppisid poisid kokku, et karistuseks kannab ansambel edaspidi tema järgi nime Meelik.

Meeliku liikmed on koos üles astunud erinevates koosseisudes, nagu näiteks 2012. aasta Eesti Laulult tuule tiibadesse saanud ansamblis Tenfold Rabbit. Aastatel 2011-2022 tehti küll "väike" paus, ent mullu suvel tuldi taas kokku, et astuda üles Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaste peol. Lisaks osaleti tänavusel Eesti Laulul, kus jäädi oma looga “Tuju” napilt esikolmikust välja ja maanduti publiku sooja toetusega neljandal kohal.

“Käed enam ei värise ja kuulmine on ka peaaegu tagasi. Muidu on tuju hea ja millegi üle kurta ei saa,” lausub Eesti Laulul uue hoo saanud nelik. Oma hea tuju võtab Meelik kaasa ka 1. aprillil toimuvale kontserdile ning plaanid on neil suured! “Kindlasti võib kontserdilt oodata muusikat, kuid tõenäoliselt ka pisut muud melu. Ja pigem vana muusikat, mida peaaegu keegi pole kuulnud. Kui hoolega kuulata, siis need lood sahisevad nagu vanad kassetid ja kurgus on tolmu maitse. Kõik su sõbrad on seal, nii et pole mingit vabandust mitte tulla,” lubab Meelik.

Kontserdi erikülaliseks on Ouu ehk neljaliikmeline indiebänd, kes Eesti muusikamaastikku rikastanud erinevate värvidega juba viimased 10 aastat. Mitmetel puhkudel Eesti Tame Impalaks tembeldatud bänd viljeleb eelkõige kitarridest, süntidest ja vokaalharmooniatest kubisevat psühhedeelset indie-pop muusikat. Aastal 2023 tähistab Ouu oma 10. sünnipäeva mitmete erinevate šedöövritega. “Suur rõõm on Meeliku seltsis meie juubeliaasta kontsertidega algust teha, mida oleme koos planeerinud juba aastast 2013,” on Ouu liikmed elevil. “Omalt poolt katteta lubadusi ei anna — kütame õhtule hoo sisse, nii et D3 mürtsub!”

Kontserdile lisab järelkütet Goose Is Loose! Kolm peobandiiti saabuvad kontsertklubisse D3, et selekteerida maitsekale kuulajale kõike, mis jääb tantsupõrandale pidama. Ainult kõige lõbusamad bängerid, mida sa ei teadnud, et vajad!

LAVAL:

– MEELIK ehk Rain Parve, Martin Petermann, Andres Kõpper & Meelik Samel
– OUU ehk Hyrr Innokent Vainola, Jaan Sinka, Tiit Liblik & Rihard Niinberg

ÄFTEKAL PULDIS:

DJ Kostja Tsõbulevski
DJ Jon Mikiver
DJ Pancho Reinberg

________________________

AJAKAVA:

 • 19:30 - uksed 
 • 21:00 - Ouu 
 • 22:00 - Meelik 
 • 23:00…- Goose Is Loose

* Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

________________________

 • Puudub võimalus teenindada erivajadusega külastajat. Sündmuse külastamine omal vastutusel.
 • Tasuline garderoob.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

 • kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.
 • lemmiklooma või -linnuga.
 • ravimite ja narkootiliste ainetega.
 • tuli-, külm- ja muud tüüpi relvaga.
 • selja-, kande- ja spordikottidega.
 • professionaalse foto-, video- või audiotehnikaga (ilma korraldaja akrediteeringuta).
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM

D3

Telliskivi 62
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
MAALRITSEHH OÜ
Registrikood: 16164904
Telliskivi 62/2, Depoo 3, 10412 Tallinn, Estonia