L 10 NOVEMBER 2018 KULTUURIKATEL, TALLINN 22:00

Matisse & Sadko x Tungevaag & Raaban

Laupäeval, 10. novembril astuvad Tallinna populaarseima peopaiga Kultuurikatla suurimas Black Box saalis lavale hetke kuumimad tantsumuusika artistid Venemaalt ja Skandinaaviast. Peterburist pärit Matisse & Sadko ning Norra-Rootsi ühisprojekt Tungevaag & Raaban on sagedad külalised suurimatel elektroonilise muusika festivalidel, nad on produtseerinud mitmeid globaalseid superhitte ning mõlemal duol on tihe side ka Eesti fännidega.


 

Matisse & Sadko, mille moodustavad vennad Aleksandr ja Juri Parhomenko, on korduvalt koostööd teinud maailma number 1 DJ Martin Garrixiga. Nende ühised lood "Dragon", "Forever", "Break Through The Silence” ja “Together” on noppinud kõrgeid kohti edetabelitest. Samuti on mehed teiste seas stuudiot jaganud legendaarse DJ Tiëstoga ning neid peetakse elektoonilise muusika ringkondades kõrgelt hinnatud remixijateks. Duo on tänavu esinenud maailma olulisematel tantsumuusika sündmustel Tomorrowland ning Ultra Music Festival. Oktoobris Hollandis aset leidval Amsterdam Dance Event festivalil jagab Matisse & Sadko lava koos selliste superstaaridega nagu Martin Garrix ja Nicky Romero.

 


Tungevaag & Raaban on eestlaste poolt palavalt armastatud Norra-Rootsi DJ- ja produtsentide duo. Nende menukusest Eestis kõneleb fakt, et nad on palutud esinema igal aastal ka Weekend Festival Baltic pealavale. Mitmed meeste singlid on haaranud kodumaiste striimimiskeskkondade kõrgeimad poodiumikohad ning nende hetke hittlugu “All For Love” on vallutanud Eesti raadiojaamade tabelite tipud. 26. oktoobril ilmub Tungevaag & Raabani uus singel “Hey Baby”, mida esitletakse ka 10. novembril Tallinnas.

 

LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+   ⎜   Uksed 22:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEINSTAGRAM
PILET

18 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.15€

Soodsamad eelmüügipiletid, piiratud kogus.

PILET

29 €

COMFORT ZONE

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.65€

Eraldi sissepääs, baar, WC, suitsuala, tasuta garderoob.

Kultuurikatel

Kursi 3
10415 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TOPLINERS AGENCY OÜ
Registrikood: 14353083
Lauka tee 9-2, 74020 Pärnamäe küla, Viimsi, Harjumaa