N 7 MÄRTS 2019 MUSTPEADE MAJA, TALLINN 19:00

Maastikud | Mustpeade maja | 07.03.2019

Muusikutest kaaslased Mick & Angeelia Pedaja on toonud teieni kontseptsiooni, mis põimib endasse muusika ning luule läbi nende mõlemi loomingu maastike.

Tund varem ning peale kontserti pakub erinevaid ja huvitavaid teesid Üks Väga Hea Tee looja Siim Loog.

Tallinna kontsertile sissepääs on Pühavaimu tänava väravast (Pühavaimu 9).

M A A S T I K U D

Muusikutest kaaslased Mick & Angeelia Pedaja on toonud teieni kontseptsiooni, mis põimib endasse muusika ning luule läbi nende mõlemi loomingu maastike.

Mick Pedaja on muusik ning helilooja, kes on varasemalt andnud välja mitu stuudioalbumit ning kirjutanud muusikat ka uuele Martti Helde filmile “Skandinaavia Vaikus,” samuti on ta koostööd tegev dirigent ja helilooja Kristjan Järviga. 2018 aasta lõpus välja tulnud album “Avaimus” on tugeva sõnumiga suunamaks inimesi rohkem märkama meie looduse olustikku, kui ka ilu me enese sees ja ümber.

Angeelia Pedaja on samuti laulja- ja laulukirjutaja. Temas on peidus ka tugev külg, mis väljendub lisaks muusikale läbi kunsti ja luule. Angeelia on andnud välja mitu singlit, osalenud konkursil Eesti Laul ning oma loomingut ja kontserte viinud läbi koos abikaasa Mick Pedajaga, kui ka olnud tuntud varasemast koostööst muusiku Andres Kõpperi ehk NOËP’iga. 

Olete kutsutud heli- ja luulerännakutele erinevates Eesti paikades.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 18:00
PILET

13 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€
Piiratud arv kohti, pileti hind sündmusel 15 €.

Mustpeade maja

Pikk 26
10133 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
AWAKENING SESSIONS OÜ
Registrikood: 14089311
Jõe tn 8-2, 79513 Rapla