L 3 SEPTEMBER TELLISKIVI KVARTAL, TALLINN 20:30

Lexsoul Dancemachine suur sünnipäevakontsert

Lexsoul Dancemachine saab 8-aastaseks!

Funk-soul-disko aparaat tähistab esimest korda ajaloos suursuguselt ning väärikalt oma sünnipäeva - 4. septembril Telliskivi Kvartalis. Konfetikahurid saavad täidetud kartulisalatiga, küünlaid peab ilmselt kustutama mitme tuletõrje ekipaažiga, aga see-eest saavad tol õhtul kõik kõige sügavamalt puusadest tulevad soovid tantsides täidetud.

Seda kõike Telliskivi Kvartalis, 4. septembril, kuhu ootame eranditult kõiki sõpru, kuulajaid ning funk-muusika fänne, et üheskoos pühitseda meie 8. eluaastat ja hällipäev pidupäevale kohaselt vastu võtta. “Tuleb täielik block party! Live saab olema täpselt kaheksa korda retsim kui tavaliselt,” lisab bändi solist Robert Linna. Kontserdil lisandub 7 liikmena Luiz Black!

Käesoleva aasta alguses toimunud Eesti Muusikaauhindadel aasta ansambliks kroonitud Lexsoul Dancemachine’i näol on tegemist kuueliikmelise kollektiiviga, kes leidis tee laiema publikuni 2015. aasta lõpus ilmunud debüüdiga “Deus Lex Machina”. Sellele järgnes 2017. aastal “Sunny Holiday in Lexico” ning eelneva aasta maikuus plahvatas bändi funk-vulkaanist maapinnale nende kolmas kauamängiv “Lexplosion II”. Üles on jõutud astuda Inglismaa klubides ja festivalidel nagu Pori Jazz, Imagina Funk, Positivus ning kuulajate poolehoidu võidetud nii läbi BBC 6 kui ka BBC 2 raadiolainete. 2020. aasta suvel esines kollektiiv liikuva Hulkurbussi katusel 3,5 tundi järjest, sõites läbi Tallinna kesklinna.

Kontserdile tulles paki endaga kaasa ääretu hulk head tuju, läikima löödud tantsukingad ning käevangu haara oma parimatest parimad semud – õnnistame koos sisse armastatuima Eesti funk-soul ansambli Lexsoul Dancemachine’i 8. eluaasta!

Ajakava:

Uksed - 18:00
Kontsert - 20:30

Kontserti korraldavad Smuuv ja Funk Embassy.

________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Tasuline parkimine.
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.
  • Sündmusel saab tasuda kaardiga ja sularahas.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

  • oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • lemmiklooma ja -linnuga.
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub    ⎜    Uksed 18:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

19 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Trueheadid - kõige visamad ja kiiremad fännid!!

PILET

22 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Kiired ja vihased osa 2!

Telliskivi Kvartal

Telliskivi 60
10149 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SMUUV OÜ
Registrikood: 16115024
Telliskivi tn 60/1, 10412 Tallinn, Estonia