N 27 JUUNI PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Lauri Kadalipp Trio (EST/FRA)

Auhinnatud saksofonist Lauri Kadalipp on Eesti jazzmuusikamaastikul kiirelt kanda kinnitav andekas muusik. Kasvades üles muusikat armastavas perekonnas, pole see absoluutselt ootamatu, et Lauri elutee teda muusikani viis. Olles oma karjääri esimestel sammudel, on Lauri juba mänginud end arvukatesse ansamblitesse ja projektidessse nii väikestel kui ka suurtel lavadel. Tema muusikutee on aastate jooksul ristunud väga paljude erinevate tuntud muusikute ning ansamblite, orkestritega. Teda võib näha ka juhatamas vägesid kollektiivis New Wind Jazz Orchestra. Ansambliga Lauri Kadalipp Social Jazz on välja antud 2 albumit - täispikk album "Feels Just Right" (2018) ning EP "Live at Põhjala Factory" (2019). Aastal 2018 pärjati Lauri Kadalipp Jazzkaare ja Eesti Jazzliidu poolt välja antava auhinnaga “Noor Jazzitalent”. 

Lauri Kadalipp Trio pühendab oma muusika eelkõige koosmängule, naturaalsusele, aga kindlasti ei puudu kontserdi kavast kaasahaaravad meloodiad ning kontrastsed vormid, mis moodustab tugeva terviku.

Lauri Kadalipp - saksofon
Raimond Mägi - kontrabass
Sebastien Grenat - trummid (FRA)Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

7 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid.

PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

PILET

20 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 15 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn