15 - 16 SEPTEMBER 2023 KULTUURIKLUBI BAAS, RAPLA

Kultuurifestival SÄRIN 2023

Armas kultuurisõber, kutsume Sind 15.–16. septembril Rapla Kultuuriklubi BAAS aladele, et üheskoos tähistada järjekordset kultuurifestivali - seekord järjekorras juba kaheksas!

Kui oled Rapla kultuuriradadel uus liikleja, siis on kindlasti põnev teada, et kultuurifestival SÄRIN toob kokku filmi, muusika, teatri, kunsti ja kirjanduse loojad ning kõik kultuurist lugupidavad inimesed. Samuti on see hea koht, kus korra aastas kohtuda oma vanade semudega ja luua uusi sõprusi!

Mida head siis sel aastal meie menüüs on?

Muusika - Sel aastal saab kuulda mitmed suurepäraseid artiste. Lavale astuvad legendaarne Singer Vinger, eesti souli kuninganna Rita Ray, Eesti Muusikaauhindadel võidutsenud Lonitseera, parmupillihullutaja Meisterjaan, mahedalt lüüriline EiK koos Maris Pihlapiga, Eesti Laulul kõigi südamed võitnud Meelik, folgilainele viiv duo Mann ja Juula, taasühinenud Claire's Birthday ning tantsutama tulevad biidimeistrid TIKSust.

Teater - Teatrilaval saate osa Rapla Väikelinnateatri uuslavastusest "Overtoni aken", mille teksti on kirjutanud Eerik Robert Ots. Naerutamise eest hoolitsevad Fopaa! terava silma ja keelega koomikud. Samuti on siiras rõõm SÄRINal taaskord võõrustada Musta Kasti, mis tuleb külla lavastusega "Lilli". 

Kunst - Kunstiprogramm pakub eriilmelist kunstiloomingut. Martin Siplase fotonäitus "Taling" avab arhitektuuri uue nurga alt ning Alvar Reisneri maalinäitus pakub silmailu ja emotsioone.

Kirjandus - Kirjandusprogrammis astuvad üles mitmed auhinnatud kirjanikud, sealhulgas Eesti luuleprõmmu 2022 meister Mari-Liis Müürsepp ja värskelt pärjatud Betti Alveri laureaat Sanna Kartau. Lisaks toimub sisukas arutelu kirjanduse tuleviku teemadel ning Karolin Saariste tutvustab oma hoole ja südamega kirjutatud uut raamatut.

Film - Filmiprogramm keskendub lühifilmidele, loodusfilmidele ja dokumentaalfilmidele. Jagatakse teadmisi loodusfilmi tegemise argipäevast ning näidatakse Sundance'il edukalt linastunud filmi "Savvusanna sõsarad", mille loojateks on Anna Hints ja Ants Tammik.

________________________


FESTIVALIPASS LISAINFO

 • festivalipass tagab igakordse sisenemisõiguse korraldaja poolt määratud sündmustele 15.09.2023 18:00 - 17.09.2023 02:00.
 • festivalipassid on piiratud koguses.
 • nii päevapileti kui ka festivalipassi omanikele on lastehommik 5 € (maksmine toimub kohapeal).

________________________


PÄEVAPILET LISAINFO

 • päevapilet tagab sisenemisõiguse vastavalt piletil märgitud festivalipäevale.
 • päevapileteid ei saa vahetada teise päeva päevapileti vastu.
 • nii päevapileti kui ka festivalipassi omanikele on lastehommik 5 € (maksmine toimub kohapeal).

________________________


 • Festivalipäevad kestavad reedel, 15.09.2023 18:00 - 03:00 ja laupäeval, 16.09.2023 10:00 - 02:00.
 • Sündmusel puudub vanusepiirang. Särin ootab Festivalile kõiki kultuurihuvilisi erinevas vanuses. Alaealistele rakendub seadusega kooskõlastatud piirang (alla 16 aastastel noortel tuleb leida endale täiskasvanust vastutav isik pärast kella 23:00).
 • Lastele kuni 12-eluaastat (k.a.) on festivali külastamine täisealise pileti või passi ostnud saatjaga tasuta.
 • Garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale Töökoja lava alale.
 • Sündmusel saab tasuda sularahas ja kaardiga.
 • Keelatud on sündmusele siseneda tuli-, külm- ning muud tüüpi relva või isikukaitsevahendiga.
 • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.

PROGRAMM & INFO →

Vanusepiirang puudub*     ⎜    Festivaliala avatakse 15.09.2023 18:00

* lastele kuni 12-eluaastat (k.a.) on festivali külastamine täisealise pileti või passi ostnud saatjaga tasuta.


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT

Kultuuriklubi BAAS

Tallinna maantee 5
79513 Rapla
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
LOOMERUUM MTÜ
Registrikood: 80397069
Tallinna mnt 5, 79515 Rapla