2 - 6 JUULI ERINEVAD ASUKOHAD

KAT SUN & KUU ELINA - Poeesia ja biidid

Kõrvaklapidisko, aga mitte ainult. Jalutuskäik mõtiskluste ja luulega Kuu Elinalt + Kat Sun´i kureeritud muusikaline pidu iseendas. Saab kuud ja päikest! 3 asukohta, lugu ja võimalust. Valik on Sinu!

Oled Sa tundnud seda tunnet, kuidas läbi kõrvaklappide saab täiuslikult enesesse sukelduda?

Nüüd lisa sellele kogemusele mõnus keskkond, lõhnad, valgus, jutustused ning luule, mis juhatavad Sind iga sammuga enesele lähemale. Kujuta ette, et kohtumise esimene pool aitab Sul aeglustuda, igapäeva virr-varri maha raputada, tunda- päriselt!!! kõiki endaks olemise tundeid. Ja seejärel liikuda muusikasse, ükskõik kas tantsides või lihtsalt pikutades- täpselt nii, nagu Sulle sobib. Parima muusika, imelise keskkonna ja hea seltskonnaga. See tunne, et suvi on veel ees, aga juba on nii mõnus! 

Seda me pakumegi!

Kuu Elina loob ruume sõna ja tundega. Ta on kirjutanud raamatuid ja luulet, juhtinud podcasti ja juhatanud meditatsioone, intervjueerinud ja olnud ise vastaja rollis. Ühesõnaga, ta aitab Sul lainele jõuda ja kui Sul on vaja mingit eelnevat kinnitust, siis kuula siit

Kat Sun lubab läbi biitide kohale tuua naer-armastus-sõprus kombo, sest muusika+tants on parim meditsiin kõige vastu. Silent disko läbi klappide aitab Sul end muusikasse kaotades uuesti leida. Lõdvestuda ja nautida just seda hetke, milles viibid.

LOE EDASI →

SÜNDMUSE KORRALDAJA
BLING PRODUCTIONS OÜ
Registrikood: 14981409
Koidu tn 83-8, 10139 Tallinn, Estonia