L 8 OKTOOBER 2022 SAARE KEK, KURESSAARE 19:00

Jazzliit ja SAARE KEK LIVE: Karl Tammaru Trio

Eesti Jazzliidu kontsert üllatab seekord publikut isikupärase põhjamaise  improvisatsiooniga. Teie ette astuvad: Karl Tammaru basskitarril, Kirke Karja klahvpillidel ja Aapo Watanen löökriistadel.

Karl Tammaru trio (EST/FIN) on koosseis, mis kätkeb endas traditsioonilise jazzitrio kontseptsiooni modernse lähenemise põhimõttel. Aluseks on tahe teha muusikat võimalikult vabade kätega, anda muusikutele vabadus ennast väljendada ja improviseerida vastavalt nende endi (ja muusika) iseloomule ning emotsionaalsele taotlusele.

Valdavalt on muusikas tunda kargemat hõngu, kuid nii palju kui võimalik, on taotlus ikkagi mitmeid erinevaid žanre omavahel segada. Lühidalt - põhjamaine jazz veidike ebatavalisemas, rütmilises kontekstis.

Kontsert koosneb Karl Tammaru loomingust, mida interpreteerivad isikupäraselt ülejäänud kaks ansambli liiget. Valdaval määral on tegu improvisatsiooniga ja taotlus on teineteist laval igal kontserdil üllatada. Kõige lihtsam oleks loomingut nimetada põhjamaise maiguga fusionjazziks, kuna muusika tõesti varieerub seinast seina ja õhtust õhtusse. Seda klaveritriot eristab igast teisest Karli fretless bassi väljendusrikas toon, segatuna kõigi liikmete impulsiivsusest ning vabast lähenemisest akordidele ja rütmidele paberil.

_______________________________

  • On tagatud ligipääs erivajadusega külastajale, eelneval kokkuleppel korraldajaga.

_______________________________

SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA

  • kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 18:00


FACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud kogus eelmüügipileteid.

PILET

9 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Saare KEK

Ringtee 15
93815 Kuressaare
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SAARE KEK MUUSEUM MTÜ
Registrikood: 80550453
Ringtee 15, 93815 Kuressaare, Estonia