N 29 OKTOOBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE | XY Quartet (IT)

________________________

❌  SÜNDMUS ON TÜHISTATUD ⎜ EVENT HAS BEEN CANCELLED
 (20-10-2020 11:43)

Kõikidele piletiostjatele tagastatakse piletite maksumus ostutehinguga seotud maksevahendile 7 kalendripäeva jooksul. Pileteid ei vahetata ümber kinkekaartideks või teiste sündmuste piletiteks.

________________________

XYQuartet on Itaalia uue jazziskeene hinnatumaid koosseise. Olles andnud välja kolm albumit ning esinenud Itaalias ja välismaal, pälvis ansambel ajakirjas Musica Jazz Itaalia jazzansamblite pingereas teise koha. 2011. aastast tegutsev XYQuartet sai alguse saksofonisti Nicola fazzini ning bassisti Alessandro Fedrigo koostööst. Koos Saverio Tasca’ga vibrafonil ning Luca Colussi’ga trummidel sündis kaasakiskuv ja innovaatiline uus looming. Projekt hõlmab mitmete muusikastiilide ning helikeelte eri tasandeid, mida seob värskendav kaasaegsus. Koos avastatakse uusi muusika kirjutamise võimalusi ning ehitatakse kontseptsioone, mis ei karda väljuda jazzi piiridest. Fazzini “X” ja Fedrigo “Y” esindavad kahte erinevat lähenemist, ideed, üksteist täiendavat identiteeti, kuid samas ka kahte pilli: altsaksofoni ja kontrabassi, millest ansambel alguse sai.


XYQuartet on andnud välja kolm albumit, “Idea F”, “XY” ja “Orbite”, millest viimane ilmus 12. aprillil 2017. aastal - samal kuupäeval, mil astronaut Yuri Gagarin esimese inimesena 1961. aastal Maa orbiidilt väljus. XYQuarteti muusika saab laval kolmedimensiooniliseks ning kütkestab kuulajad.

Nicola Fazzini - altsaksofon
Alessandro Fedrigo - kontrabass
Saverio Tasca - vibrafon
Luca Colussi - löökpillid

_______________________________

  • Sooduspilet 8 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia