R 23 OKTOOBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE | Johannes Laas 5tet

Johannes Laas kvintett on kollektiiv, kus kohtub punkjazz ning põhjamaine kõlapilt. Muusikalist sümbioosi luuakse läbi Johannes Laasi loomingu, kus on jäetud ruumi ka improvisatsioonile ning vahetule muusikalisele dialoogile. Koosseis on leidnud varasemat heakskiitu esinedes Tudengijazz festivalil ning andes kontserte helilooja enda kodulinnas Tartu Genialistide Klubis ning ühtlasi ka Philly Joe’s Jazziklubis.

Kontserdil esitletakse koosseisu verivärsket debüütalbumit.

Johannes Laas on kitarrist ning helilooja. Ta on lõpetanud Heino Elleri Muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Aastal 2019 pälvis ta Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia. Samuti on kitarrist nomineeritud aastal 2019 ja 2020 Noore Jazzitalendi auhinnale.

Tema kitarrimängu võib kuulda koosseisudes Alfa Collective, Johannes Laas 5tet, ANETT, Ramuel Tafenau, Nora’s Closure, Innersound jpt.

Johannes Laas - kitarr
Kristen Kütner - kitarr
Tobias Tammearu - saksofon
Karl Tammaru - bass
Martin Petermann - trummid

_______________________________

  • Sooduspilet 8 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia