K 2 DETSEMBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE | Ara Yaralyan Trio

Eesti Jazzliit ja Philly Joe's Jazziklubi esitlevad: Ara Yaralyan trio feat. Kari Ikonen ja Joakim Berghäll

Eesti jazz-kontrabassist Ara Yaralyan ja Soome pianist Kari Ikonen on mänginud aastaid koos ning ühiselt salvestanud kaks albumit, millest teine plaat valiti 2015. aastal Ameerika Something Else ajakirja kümne maailma parima jazz trio plaadi hulka ja Briti ajakirja Marlbank parima 5 trio hulka. Käesoleval aastal saavad Berghäll, Ikonen ja Yaralyan kokku, et esitleda uut kava, milleks on omalooming ja jazz-standardid.

Joakim Berghäll - baritonsaksofon
Kari Ikonen - klahvpillid
Ara Yaralyan - kontrabass

Armeenia päritolu kontrabassi virtuoos Ara Yaralyan (1973) on õppinud Metropolia ülikoolis Soomes ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ta on teinud koostööd tuntud maailma muusikutega nagu Kari Ikonen, Vardan Ovsepian, Vahagn Hayrapetyan, Ingrid Jensen, Karen Kocharyan, Markku Ounaskari, Jaak Sooäär Andre Fernandes, Datevik Hovhanesyan, Verneri Pohjola ja paljude teistega.

Ara Yaralyan kirjutab omaloomingut, mängib ja salvestab Eesti tippmuusikutega plaate ning õpetab ka G. Otsa muusikakoolis, kus jagab oma kogemust ja teadmisi Eesti noortele muusikutele.

_______________________________

  • Sooduspilet 8 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Pileteid on alles ainult 10 !

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia