L 23 MÄRTS SAARE KEK, KURESSAARE 19:00

Jazzliit 20 ja Saare KEK LIVE - Sofia Rubina kvintett ’’I Am Soul“

Särava lauljatari, produtsendi ja bändiliidri Sofia Rubina kuuenda albumil „I Am Soul“ on üksteist lugu, millest kuus on Sofia kirjutatud. Lisaks kaverdab ta selliste tippmuusikute nagu Bonnie Raitt, George Duke ja Chick Corea palasid. Erinevalt lauljatari varasemast loomingust on „I Am Soul“ modernsema, crossover-kõlaga, ühendades jazzi, souli, gospeli ja popi.

Sofia sõnum on selge – ta tahab, et tema muusika tooks inimesed kokku ja pakuks meeliülendava positiivse kogemuse. Ta loodab, et „I Am Soul“ avab kuulajate südamed ja meeled ilule. „See album on mina ise ja väljendab minu tegelikku olemust – rõõmus, haavatav ja võimas. Otsin asjade tähendust ja üritan kuulata oma sisehäält.“ Album on hetk Sofiast tema loomingulisel teekonnal. „Aasta või kahe pärast kõlab mu muusika teistmoodi,“ lubab Sofia. Üks on kindel – hea muusika inspireerib ja köidab inimesi ka veel aastate pärast.

Lauljatari anne ja kirg muusika vastu avaldusid juba esimestel eluaastatel. Kuueselt alustas ta klaveriõpinguid, kümneselt aga lauluõpinguid. Pühendumine muusikale viis ta õppima Viljandisse ja Sotši ning kaugemalegi – Cottbusi Saksamaal ja Berklee’sse USAs. Sofia alustas oma laulude salvestamist 18-aastaselt ning on sellest ajast alates avaldanud kuus albumit ja üle kolmekümne singli koos nimekate DJ-de ja produtsentidega üle maailma nagu Mark Di Meo, Ezel, Eric Kupper, Opolopo, P. Julm jt.

Koosseis:

  • Sofia Rubina-Hunter – vokaal
  • Madis Muul – klaver
  • Pent Järve – kitarr
  • Janno Trump – bass
  • Dmitri Nikolajevski – trummid

________________________

  • Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Avatud on kohvik-baar. Lauakohti saab ette broneerida info@saarekek.ee ning tel. +37256688377
  • On tagatud ligipääs erivajadusega külastajale, eelneval kokkuleppel korraldajaga.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

  • kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.
  • lemmiklooma või -linnuga.
  • professionaalse foto-, video- või audiotehnikaga (ilma korraldaja akrediteeringuta).
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 18:00


FACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

15 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.90€

Piiratud kogus soodsamaid eelmüügipileteid, kohapeal pileti hind 20 €. 

PILET

12 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Saare KEK

Ringtee 15
93815 Kuressaare
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SAARE KEK MUUSEUM MTÜ
Registrikood: 80550453
Ringtee 15, 93815 Kuressaare, Estonia