E 22 JUUNI 2020 SAARE KEK, KURESSAARE 19:00

Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Kadri Voorand & Mihkel Mälgand

Eesti Jazzliidu Jazzkontsert - Aasta naisartist Kadri Voorand ja eesti üks aktiivseimaid bassiste Mihkel Mälgand moodustavad omaloomingulise duo, mis viib meid rikkalikule hääle, bassi ja klaveri improvisatsioonirajale.

Kadri Voorand on armastatud Eesti vokalist ja helilooja, kes aastal 2017 pärjati Eesti Muusikaauhindadel “Aasta naisartisti” tiitliga. Mihkel Mälgand on üks muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis. Koos moodustavad nad duo, mis mängib põhiliselt originaalloomingut häälele, bassile ja klaverile, mis annab ruumi improvisatsioonile ning mida ehivad õhulised elektroonilised efektid. Lüürikaks on nii Eesti luule kui originaaltekstid. Duo on andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui ka välismaal, sealhulgas on hiljuti tuuritatud näiteks Hiinas, Ungaris, Itaalias, Inglismaal, Saksamaal, Soomes ja mujal.  

_______________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ja kaardiga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 18:00

________________________


⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Sündmusel kehtib 2+2 reegel, kohapeal järgida korraldaja ja personali juhiseid. 


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Täishinnaga pilet täiskasvanule.

Saare KEK

Ringtee 15
93815 Kuressaare
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SAARE KEK MUUSEUM MTÜ
Registrikood: 80550453
Ringtee 15, 93815 Kuressaare, Estonia