R 21 VEEBRUAR 2020 PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Raimond Mägi Trio ft Jana Kütt

Raimond Mägi Trio on viimase nelja tegutsemisaasta jooksul tegelenud oma suuna leidmisega instrumentaalmuusika võtmes ja antud koosluse puhul oli oma kõla ja suunda otsida vokaalita lihtsam. Loov vaim on rahutu ja tahab liikuda edasi ja vokaali kaasamine ühisesse loomingusse tundub praegusel hetkel õige, vajalik ja põnev. Mõte just Jana Kütiga koostööd teha tekkis juba mõnda aega tagasi ja mitte rutates vaid rahulikult, mõtiskledes, kaaludes. Hetk peab olema õige, parameetrid peavad olema õiged, sest laulja on võrreldes pillimeestega rohkem alasti, haavatav. Meie jaoks on kätte jõudnud aeg, et liita omavahel kuulsate luuletajate särav vaim RM Trio helikeelega ja laulu abil tekstid ellu äratada, et tekiks midagi uut ja põnevat. Tekstidest on kasutatud mitmete klassikute luulet ja ka bändikaaslaste enda tekste.

_______________________________

  • Sooduspilet (8 €) kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.65€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia