R 17 JAANUAR 2020 PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Lembe Lokk

Lembe Lokk on omapärase tämbri ja käekirjaga laulja, instrumentalist ja helilooja. Ta on õppinud Pariisi Cim-Infimm nimelises jazzmuusika koolis laulu ja täiendanud end mitmete väljapaistvate muusikute käe all. Viimased paarkümmend aastat on ta töötanud ja loovmuusikuna tegutsenud eelkôige just Prantsusmaal, aga ka Saksamaal, USA’s ja Eestis.

Tema lauljakarjäär ei tunnista piire: ta on olnud tegev vabaimprovisatsioonis, jazzis ning esitanud ka kaasaegset- ja barokkmuusikat. Ta on teinud koostööd mitmete rahvusvaheliste jazzartistidega nagu David Rothenberg, Korhan Erel, Charlie Rauh, Benoît Delbecq ja Peter Herbert. Lembe on loonud ka muusikat teatrile ja lühifilmidele. Paralleelselt muusikaga on ta esinenud näitlejana kaasaegsetes teatrilavastustes ja osalenud performansikunstnikuna erinevatel rahusvahelistel festivalidel.

Lembe looming on väga tundlik ja poeetiline. Tekstidel ja sônakasutusel on tema lauludes oluline koht. Tema mitmekülgne häälekasutus peegeldab laialdasi kogemusi väga eriilmelistes lavaprojektides. 2017. tuli välja Lembe Lokki esimene sooloplaat “comment te traduire” (kuidas sulle tôlkida, pr.k.), mille muusikas segunevad pop, jazz ja prantsuse laulutraditsioon.

2018. aastal tunnustas prestiizhikas Académie Charles Cros Prantsusmaal teda “Loomingulisuse auhinnaga”. Samuti esines ta märtsis toimunud TEDx inspiratsiooni-konverentsil TEDxTallinnavangla2018. Eesti Kultuuriministeerium on tunnustanud tänukirjaga tema tööd eesti kultuuri levitamisel maailmas.

Lembe Lokk - kitarr, vokaal

_______________________________

  • Sooduspilet (8 €) kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.65€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia