R 7 VEEBRUAR PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Kirke Karja Trio

Kirke Karja Trio on verivärske rahvusvaheline koosseis, kuid saabuval kevadel annavad nad juba välja esimese helikandja. Trio bassimees Etienne Renard (Prantsusmaa) on siinsele publikule juba mitmest koosseisust tuttav, kuid Berliinis jõuliselt kanda kinnitanud trummar ja DJ Ludwig Wandinger on Eestis esmakordselt.


Pianist Kirke Karja on jazzipublikule tuttav erinevate julgete kontserdikavade poolest. Ansamblit on mõjutanud paljud eksperimentaaljazzi viljelevad muusikud: Christian Lillinger, Sylvain Darrifourcq, Petter Eldh ja Peter Evans. Olulisteks mõjutajateks on ka John Cage, kummalised tummfilmid ning masinad. Ansamblile on oluline orgaanilisus, interaktsioon, põnevad kõlalised leiud ning enda võimete proovilepanek. 

Kirke Karja - klaver
Etienne Renard - kontrabass
Ludwig Wandinger - löökpillid

_______________________________

  • Sooduspilet (8 €) kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia