R 15 NOVEMBER 2019 PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Kelli Uustani ja KeKuKe

Kelli Uustani kutsub autoriplaadi "Coming out - all about nuance" plaadiesitluskontserdile!

Naljatlemisi kutsub KeKuKe endid kolme K bändiks, mis tuleneb kõigi kolme eesnimedest. Seobki neid ühine muusikamaitse ja naljasoon. Repertuaaris on põhiliselt laulja Kelli Uustani looming, seaded on tihti ühised. Keku tavapärasele trio koosseisule lisanduvad sellel kontserdil ka kontrabass ja perkussioon Robert Nõmmanni ja Aivar Vassiljevi isikus.

Kelli Uustani on laulja, laulukirjutaja ja laulupedagoog, kellel taskus ka muusikateatri magistri diplom Londoni Kuninglikust Muusikaakadeemiast. Kelli Uustani on lõpetanud G.Otsa nim Muusikakooli ja Eesti Teatri ja Muusikakadeemia. Tema muusika kõigub jazzi ja muusikateatri vahepealsel alal, lisades juurde pisut kõlasid popist ja klassikast. Kirjutades ja tõlkides ise palju tekste on tema jaoks oluline ka sõna ja selle edasi andmine.

Kusti Lemba kitarrivirtuoosina ja ka osaliselt lugude seadjana on väga tundlik, samas vahetu interpreet. Sidudes tervikuks kokku nii soolo häält, kui soolo pilli. Päikesepoiss Kusti mängib veel mitmetes koosseisudes ja teleprojektides.

Keio Vutt on endale saksofonistina nime teinud juba mitmetes heades kollektiivides, suurimad neist ehk Pae Kollektiiv ja Trump Conception.

Kusti ja Keio on mõlemad peale muusika tegemise veel ka kirglikud kalamehed, nii et pidevalt vabal ajal neile helistades, kostab torust vastus: “ Mul on meri praegu põlvini”. Oma magusaid landikohti ei avalda nad kellelegi isegi kulla eest ...

Trio KeKuKe laiendatud koosseisus:
Kelli Uustani - laul
Keio Vutt - saksofonid
Kusti Lemba - kitarr
Robert Nõmmann - bass
Aivar Vassiljev  - perkussioon

_______________________________

  • Sooduspilet (8 €) kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja isekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia