R 22 MAI 2020 PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Kadi Vija Key Project (FI)

Vokalist-helilooja Kadi Vijal (snd 1985) on pikaajaline kogemus vokaalse džässimprovisatsiooniga ja ta peab end ennekõike vokaalmuusikuks. Tema erilist laulutehnikat on mõjutanud instrumentaalimprovisatsioon, voolavad mõtted ja abstraktsus. Eestis sündinud Vija on õppinud mitmes maailmataseme ülikoolis, näiteks Berklee muusikakolledžis ja Amsterdami konservatooriumis, hiljuti lõpetas ta magistriõpingud Sibeliuse akadeemia džässiosakonnas. Vija muusika on saanud inspiratsiooni modernismist, džässist ja filmimuusikast. Muusikas ja esitustes püüab ta nihutada oma mugavustsooni piire ning teeb seda erakordse siirusega.

Trio- ja kvartettansambleid on ta juhtinud alates 2011. aastast ning ta on avaldanud ühe albumi „Stories“ ansambli Kadi Quartet koosseisus 2014. aastal. Viimasena avaldas Vija 2017. aastal duoalbumi „Ugly Beauty“, millel ta mängib koos Kanada pianisti Lucas Danniga Thelonius Monki muusikat. 2018. aasta lõpus liikus Vija sammu eemale džässist ja tõsisest muusikast ning salvestas kõik 45 Phoebe Buffay' kiiksuga lugu telesarjast „Sõbrad“.

„Minu jaoks oli keeruline viisist mööda laulda,“ ütleb Vija ja lisab, et see projekt oli vajalik tema magistriõpingute lõpetamiseks.

Key Projecti ansamblis näitab Vija jälle oma tugevaimat külge, luues intrigeerivaid rütmi- ja meloodialiine koos teiste esmaklassiliste džässmuusikutega. Nende veel pealkirjastamata esikalbum ilmub 2020. aasta kevadel ning avaldamisele järgneb tuur Soomes ja Eestis.

Kadi Vija – vokaal
Max Zenger – bassklarnet
Tuomo Dahlblom – kitarr
Tuomas Timonen – trummid

_______________________________

  • Sooduspilet (8 €) kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.65€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia