R 13 MÄRTS 2020 PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Elvus

Elvus on pop-jazz-fusioni kvartett, mis esitleb koostöös Jazzliiduga oma esimest plaati "Marsi udud". Bänd sünteesib kontsertidel eelsalvestatud põhju laivinstrumentidega ning tulemuseks on rikkaliku ja värvika kõlaga omapärane maailm, kus iga pala jutustab algusest lõpuni oma lugu.


Teet Velling, Elvuse lugude peamine autor, on ansamblist Jäääär tuntud multiinstrumentalist, kes mängib kitarre, erinevaid perkussiooniinstrumente ja iiri vilesid. Tema sooloplaat „Vend August“ ilmus aastal 2015.

Tuuli Velling on eesti laulja, laululooja ning luuletaja, kes on avaldanud sooloalbumi “Kuus ruutmeetrit põrandapinda” ning võitis 2009. aastal Nõmme Jazzi rahvusvahelise noorte jazzmuusikute konkursi vokalistide kategooria. 

Mart Soo on ansamblite Weekend Guitar Trio, ASK ja Kulgejad kitarrist ning hinnatud õppejõud, kes pälvis 2017. aastal maineka Danske jazziauhinna.

Tanel Ruben on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud ja 2008. aastal Danske jazziauhinnaga tunnustatud löökpillimängija, kes on oodatud liige nii jazzi- kui ka erinevates folkmuusikakollektiivides. 

Tuuli Velling – laul, elektriklaver
Teet Velling – kitarrid
Mart Soo – kitarrid, elektroonika
Tanel Ruben – löökriistad

_______________________________

  • Sooduspilet (8 €) kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.65€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.65€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia