R 20 SEPTEMBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazz.ee ja Philly Joe's LIVE | Elina Hokkanen

Elina Hokkanen on Eesti laulja, kelle looming hõljub pop-jazzi piiridel just nagu ta isegi. Elinal on tugev klapp popmuusikaga juba lapseeast alates, aga õpingud on temas süvendanud armastust ka jazzmuusika vastu. Kahe žanri kombinatsioon ja lisaks laulude eluline sisu paneb muusikat kuulatama ka kõige kaugema muusikasõbra. 

Elina on osalenud erinevates projektides Eesti muusikamaastikul, kuid on omaloomingut kirjutanud juba aastaid. Hiljutisem sündmus Elina loomingus on 7. juulil avaldatud singel koos muusikavideoga, mida saab vaadata ja kuulata siit:

 


_______________________________

  • Sooduspilet (8 €) kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele, Philly Joe's Jazzituusiku ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

LISAINFO →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia