L 13 OKTOOBER KINO KOIT, TÕRVA 12:00

JANE - Tõrva Dokfest 2018

“Jane”
Režissöör: Brett Morgen
Aasta: 2017
Kestus: 90 min
Riik: USA
Keel: inglise
National Geographic Studios, Public Road Productions

See lummav ja sügavalt liigutav dokumentaal kuulsast primatoloogist Jane Goodallist paljastab seninägemata videomaterjalid tema varasematest töödest Aafrikas.

1964. aastal reisis 26-aastane Goodall esimest korda Tansaaniasse, et jälgida oma missioonil šimpanseid metsikus looduses. Tema järgmised aastakümned Gombes avavad enneolematu akna meie lähisugulaste ellu. Tunnustatud dokfilmirežissöör Brett Morgen ("Cobain: Montage of Heck") sai privilegeeritud ligipääsu enam kui sajale tunnile seni nägemata materjalile sellest perioodist, mille filmis Goodalli tulevane abikaasa, loodusfotograaf Hugo van Lawick.

"Jane" on intiimne ja mõjuvõimas sisevaade Goodalli isiklikule teekonnale nii teadlasena kui ka naise ja emana. Vaataja saab kaasa elada tema avastustele ja põnevusele ning olla tunnistajaks, kuidas loodus ja loomad, keda Jane armastas, mõjutasid suurel määral kogu tema elu. Philip Glassi grandioosne muusika on selle tõeliselt valgustava portree juures nagu täpp i-le.

Laure Bonville, Londoni filmifestival


Sissepääs seanssidele tund aega enne linastumist. Alla 7-aastased lapsed (k.a.) saavad seanssidele tasuta. NB! Mõned filmid on lastele mittesobiliku sisuga, palume vanematel enne filmiseansile tulemist tutvuda filmide sisuga.

Soodustuse tõendamiseks palume esitada õpilas- või üliõpilaspilet / SCHOLAR, ISIC või ITIC kaart.


FACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

4 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€
Piiratud kogus eelmüügipileteid. 
PILET

3 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€
Pilet (üli)õpilasele ja seeniorile. 

KINO KOIT

Valga 6
68606 Tõrva
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
RABAREBASED MTÜ
Registrikood: 80369162
Posti tn 1, 71004 Viljandi