N 14 NOVEMBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Iñaki Sandoval & Horacio Fumero (Hispaania)

Džässpianist ja helilooja Iñaki Sandoval on esinenud üle kogu maailma, salvestades ja tehes koostööd selliste muusikutega nagu Eddie Gomez, Billy Hart, Bob Mintzer, Carles Benavent, Marvin Stamm, Horacio Fumero, David Xirgu, Tom Warrington, Rudy Aikels, Stefan Karlsson, Sizao Machado, Greg Badolato, Peer Wyboris, Amikam Kimelman, Joan Albert Amargós, David Mengual, Jordi Bonell, Víctor de Diego, Llibert Fortuny ja paljude teistega.

Sandovali viimane väljaanne on “Eesti triloogia”, mis sisaldab kolme CD-formaadis sooloklaverialbumit: “Winter Poems”, “Mimesis” ja “Harmonic Etudes”. Tema klaveritrioalbumite hulgas on kriitikute seas tunnustatud “Miracielos”, bassil Eddie Gomez ja trummidel on Billy Hart, ning “Electric Trio Live”, bassil Carles Benavent ja trummidel Roger Blavia.

Praegu töötab Iñaki Sandoval Eestis Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia professori ja direktorina. Ta asutas Barcelona Liceu konservatooriumi džässiosakonna ning oli selle direktor (2003–2015) ja kraadiõppe dekaan (2013–2015) ning Berklee rahvusvahelisse koolide võrgustikku kuuluva L’AULA de Música Moderna direktor.

Ta on Steinway & Sons artist ja kasutab Rolandi elektroonilisi instrumente.

Horacio Fumero on üks suuri Hispaania ja Euroopa džäss-kontrabassimängijaid.

Argentinast pärit Fumero alustas kontrabassiõpingud Buenos Aireses Manuel de Falla konservatooriumis (Conservatorio Superior de Música Manuel de Falla), misjärel kolis Šveitsi, kus jätkas õpinguid maestro Amand Dewaeli käe all Genfi konservatooriumis (Conservatoire Superieur de Genève). Tal on pikk karjäär õpetajana, mis sai alguse Genfist ja jätkus 80ndatel Barcelonas l’Aula de Música’s ning alates 2001. aastast ESMUCis (Escola Superior de Música de Catalunya) ning Liceu konservatooriumis (Conservatori Liceu). Oma pika karjääri jooksul on Horacio Fumero saatnud selliseid muusikuid nagu Freddie Hubbard, Johnny Griffin, Horace Parlan, Joe Newman, Harry Edison, Lou Donaldson, Philip Catherine, George Arvanitas, Guy Lafitte, Alan Jean Marie, George Cables, Idris Muhamad, Billy Higgins, Bobby Hutcherson, Cedar Walton, James Moody, Benny Golson, Woody Shaw, Oliver Jones, Danilo Perez, Eric Alexander, Terell Stafford, Bill McHenry ja Ed Simon.

Iñaki Sandoval - klaver
Horacio Fumero - kontrabass

_______________________________


  • Club One kliendiprogrammi liikmetele kaks piletit ühe hinnaga! Pileteid saab osta alates tund enne kontserdi algust Club One kaardi alusel.
  • Müügil toetajapiletid hinnaga 25€, millega toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga. 

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

10 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid.

PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

PILET

25 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn