15 - 19 JUULI ILLIKU LAID, SAAREMAA

I Land Sound 2021

I Land Sound 2021 on leidnud oma koha kalendris ning meil on hea meel hakata selle suunas tegutsema.

Järgmise festivali valguses viime eelköige löpuni projektid, mis kevadel pooleli jäid ning sinna otsa istutame uued vaimustavad ideed, mis suvise möttepausi järel on kanda kinnitanud.

Järgmisel aastal plaanime muusikapilti rikastada möne suurema välisartisti kohaloluga, luua nii olemuselt kui sönumilt mastaapseid kunstitaieseid ning juba oleme nuputanud ka uusi tegevusi, kuidas oma festivalist aina väiksem jalajälg maha jätta. Plaanime teha edasisi jöupingutusi jäätmevaldkonnas, transpordi osas ja energiakasutuses, mida ka teile ajapikku lähemalt tutvustama hakkame. Valminud on ka Illiku laiu kaitsealuste liikide taimekaart, mille pöhjal saame oma tegemisi veel teadlikumalt korraldada ja kindlasti saab oma silmaga kaeda ka meisterlikku Konilauda. Kui sa veel pole meile sattunud…

Neljandat korda maandub maaliliselt ilusal Illiku laiul elamusfestival I Land Sound. Toome kaunis looduses ja vabas öhustikus kokku parima, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eestimaa suvel anda on. Üks korralik sööm mereöhku ja praamisöit vötavad eest su maski ning teisel pool kallast leiad üles iseenda. Saaremaale Illiku laiule jöudes kaob ajaline dimensioon ning iga ärkamine on märgiline. Siin on vördselt ruumi inimese, linnu ja looma jaoks ning indiviidi suuruse defineerib tema südame mööt. Saarel on kombeks kokku hoida ja nii juhtub ka I Land Soundil, kus rikastava sündmuse nimel ühendavad jöud elektroonilise ööelu pioneerid, kunstnikud ja kohalik kogukond. Neli kordumatut päeva ja kustumatu mälestus.

Kohtumiseni Illiku laiul!
15.-19.07.2021

_______________________________


 • Festival algab 15.07.2021 18:00 ning lõppeb 19.07.2021 02:00.
 • Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) on festivalile sisenemine tasuta.
• Festivali alal ja avalikus ruumis kehtib Eesti Vabariigi lastekaitseseadus ning alaealiste öist liikumist reguleerib §23/1. Alla 16-aastastel on keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikes kohtades kella 24.00-05.00. Palume ebamugavuste vältimiseks kanda kaasas isikut tõendavat dokumenti vanuse tuvastamiseks. Festivali turvatöötajatel ja baaritöölistel on õigus kontrollida külaliste dokumenti. 
 • Festivali alal on võimalik liigelda ratastooliga. Erivajadustega inimeste vannituba asub esimeses administratiivhoones - infopunktis. 
 • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid. Korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust. 
 • Festivali külastajad saavad tasuda sularahas ning kaardiga. 

_______________________________

SÜNDMUSELE ON LUBATUD SISENEDA: 

 • ainult selleks ettenähtud kohast;
 • oma isikliku jooginõu või topsiga (ei tohi sisaldada vedelikke);
 • kodulooma või linnuga (vajadusel rihma otsas). 

_______________________________

SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA: 

 • oma toidu või joogi ja muude vedelikega vedelikega, k.a e-vedelikud;
 • katkise klaasi, plastik või muust materjalist anumaga, mis võib olla enda, teiste külaliste või töötajate jaoks ohtlik;

 • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga;
 • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga (kui puudub akrediteering).
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub*     ⎜    Festivaliala avatakse 15.07.2021 18:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAM
PASS

90 €

VÄLE JÄNES

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU +4.80 €

4-päevane festivalipass. Piiratud koguses.

Illiku Laid

Sadama 19
94601 Orissaare
Vaata kaardilt
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PIIDIVABRIK OÜ
Registrikood: 14853083
Kase tn 2, 94601 Orissaare, Saaremaa, Estonia