L 8 JUUNI CITY YOGA STUDIO, TALLINN 10:30

Hommikukontsert "Suletud silmade ja avatud meeltega"

Jazzmuusika taustaga lauljad Anett ja Liisi Koikson annavad ühise hommikukontserdi, esitledes kumbki enda värsket lühialbumit.

See saab olema üsna ebatavaline kontsert. Kuulajad on oodatud kontserdile oma kõige mugavamas riietuses, publikule antakse joogamatt ja silmaklapid, et saada omamoodi kontsertelamus, kus muusikat tajutakse eelkõige vaid kuulates - silmad suletult pikutades ja tundes end lõdvestunult. Hommikukontserdi juhatab erilise pühendusega sisse Kuu Elina.

Anett (Kulbin) andis mai keskel välja enda debüütalbumi "All Over Again", milles on noor laulja-laulukirjutaja süübinud kaaseagsesse soulmuusikasse. Anett kirjutab muusikat alati just hetkeolukorda peegeldades, kandes emotsioonid ja mõtted ausalt meloodiasse ja sõnadesse. 


Liisi Koikson avaldas mais lühialbumi "Bittersweet", mis on stiililiselt jätk tema 2017. aasta albumile "Coffee For One". Muusika on inspireeritud suuresti soulmuusikast, mis on saanud toe kaasaegsest produktsioonist. Lühialbumil on Liisi kimpu pannud nii mõtteid sellest, mis talle hetkel oluline on, kui ka välgatusi ja varje nö eelmisest "pere - eelsest" elust ja läbielatud emotsioonidest, millele tundus, et tuleks nüüd nende lugudega punkt panna. 


Kontserdile on erilahenduse tõttu väga piiratud arv pileteid.

__________________________________


  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Sündmusel saab tasuda ainult sularahas.


LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 10:00
FACEBOOK EVENT
PILET

15 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Väga piiratud kogus.

City Yoga Studio

Niine 11
10414 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
LISTA OÜ
Registrikood: 12026358
Soo tn 19-2, 10414 Tallinn, Estonia