27 MAI - 10 NOVEMBERERINEVAD ASUKOHAD

Head tüdrukud nii ei tee: "SÜDAMESÕBRANNAD"

Unistuste Agentuur esitleb: Vestlusõhtu Head tüdrukud nii ei tee: „SÜDAMESÕBRANNAD”

Lavale astub kolm „südamesõbrannat”:
skandaalitar Anu Saagim
Eesti seksikaim naine Brigitte Susanne Hunt
aastaema Liina Pulges

See võib juhtuda mõne sekundiga, kui parimatest sõbrannadest saavad „südamesõbrannad”. Heaks näiteks on siin Eesti esiskandaalitarid Anu Saagim ja Brigitte Susanne Hunt, kes on vaheldumisi suurimad sõbrannad ning tulised vihavaenlased.

Nüüd on viimane aeg need kaks lavale lasta, et selguks tõde – kes on tegelikult Eesti seksikaim, kes on rohkem teise saladusi välja lobisenud ning kas naistevaheline sõprus on üldse võimalik?

Ja miks on laval #aastaema Liina Pulges? Kuna ta on harjunud oma nelja last kantseldama, siis vaid tema suudab need fuuriad maha rahustada. Tal on kaasas plaastripakk ja nuuskpiiritus, juhuks kui asjad peaks laval väga käest ära minema.

Kutsume teid selle kevade kõige kirglikumale vestlusõhtule „Südamesõbrannad”, kus igal õhtul võib sõbralikust esinemisest hetkega skandaal tekkida. Esiritta istumine omal vastutusel!

Iga piletiga tuleb kaasa ilutoodete kinkekott Wibolt (väärtusega kuni 15 eurot) ning kihisev tervitusjook.

Etendust toetavad Wibo, Cava Clos Amador, Maschio Prosecco ja Glanz & Glamuur

LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+

________________________


⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK PAGEINSTAGRAM
SÜNDMUSE KORRALDAJA
UNISTUSTE AGENTUUR OÜ
Registrikood: 12139750
Veski tn 2a, 51005 Tartu